GamblingXpert

Admirał Za Darmo Gra

autor:

O co chodzi z tym odbiciem lustrzanym? Ja i admirał za darmo gra chcielibyśmy wiedzieć. Czy tytuł artykułu jest dziwny? Niekoniecznie. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to możliwe, że odbicie lustrzane odbija dokładnie to, co ma przed sobą – ale jednocześnie jest to odbicie nie do końca dokładne? Nie do końca – bo właśnie lustrzane. Co to oznacza? Ano oznacza przede wszystkim to, że za każdym razem, również jeśli rozważać zasady gry w jednorękiego bandytę będziemy mieć do czynienia z odwrotnością, z zamianą prawej strony na stronę lewą – jednocześnie zaś lewa strona stanie się stroną prawą. Niesie to za sobą olbrzymie konsekwencje. Dotykają one każdej dziedziny życia i wszystkiego tego, co w lustrze się odbija lub potencjalnie odbić może. Nie wierzycie? Przyjrzyjcie się mojemu rozumowaniu. Będę pisać o kilku zjawiskach, które przy pomocy lustra robią się na naszych podczas coraz bardziej dziwne, z wielu stron zaskakujące i perfidnie podstępne, jak zz casino free lub inne.

Bo wszak każde napisane słowo stanie się swoją własną odwrotnością – ale to nie znaczy, że jego sens stanie się przeciwny! Właśnie – nomen-omen – przeciwnie, sens słowa pozostanie bez zmiany, jedynym, co może sprawiać kłopot jest fakt, że dane słowo będzie trudno odczytać, choć nie tak trudno jak zagraj online hot spot i jemu podobne. Jednak – podkreślę to raz jeszcze – sens słowa, jego znaczenia, inne słowa, z którymi dany wyraz się rymuje, odmiana gramatyczna – no wszystko, absolutnie wszystko zostanie bez zmian. Jak to możliwe? Przecież rzeczywistość w lustrze jest odwrotna. A jednak, jak się okazuje, słowa nie tracą swojego sensu, nie zyskują tez nowych znaczeń.

Co może być zaskakujące, dzieje się tak zarówno w przypadku alfabetu łacińskiego jak i pisma obrazkowego. Tak samo zachowuje się alfabet koreański, pismo węzełkowe, znaki chińskie czy japońskie. Może najbardziej zaskakującą w tym wszystkim sytuacja jest to, że ta szczególna właściwość odbitego pisma, to znaczy niezmienność sensów, ma miejsce zarówno w przypadku pisma pisanego od lewej do prawej strony jak i w przypadku tego, które zapisuje się od prawej do lewej, jak na przykład w języku arabskim. Wystarczy zapytać znajomego arabistę o zyski z maszyn hazardowych albo kogoś, kto po prostu posługuje się tym językiem.

To absolutnie niesamowita właściwość i zupełnie niecodzienna sytuacja. Oto zupełnie odwrotnie zapisane słowo zachowuje wszystkie swoje właściwości oczywiście poza swoim fizycznym kształtem. Jak to możliwe? Skąd się to bierze? Czy to właściwość lustra czy zyski z salonu gier czy też kwestia sposobu pracy naszego mózgu? Nie potrafię tego w wyczerpujący sposób objaśnić. Mogę się jedynie domyślać, ale są to takie „gdybania”, których wartość poznawcza jest – umówmy się przeciętna. Kolejnym tajemnicom lustra będziemy się przyglądać w następnych odcinkach.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!