GamblingXpert

Admiral Gra

autor:

Zapraszam wszystkich do grania na automatach admiral gra wrzutowa, który oferuje kilkadziesiąt superfajnych gierek. W ramach naszych bonusów dla graczy macie dostęp do najlepszego kasyno bez depozytu. Możecie tu wybierać z różnych rodzajów i typów gier, możecie grać w najpopularniejszą grę w sieci, jaką jest Sizzling hot symulator, ale ja polecam wam dziś zupełnie cos innego. Jest to Sic Bo na admiral gra symulator.

Admiral Gra

Admiral gra hazardowa

Admiral gra hazardowa Sic Bo, to jak dla mnie połączenie gry w kości oraz ruletki. Na pierwszy rzut oka mamy dość chaotyczna planszę z mnóstwem opcji do wyboru i ciężko się połapać o co chodzi. Ale zaraz wszystko wytłumaczę, także gra szybko staje się prosta i naprawdę pasjonująca i wciągająca. Ogólnie gra polega na tym, iż admiral gra slot rzuca trzema standardowymi sześciobocznymi kostkami. Naszym zadaniem jest przewidzenie wyniku. Jeżeli nam się uda to wygrana trafia na nasze konto. Możemy też obstawić tylko częściowo dobry wynik i wtedy wygrywamy tyle ile zgadliśmy. I ta część jest podobna do gry w kości. Dasza część jest jak dla mnie bardzo podobna do ruletki. Na planszy mamy kilkanaście opcji wyboru. Podstawowym wyborem w Sic Bo admiral graj jest postawienie na sumę trzech kostek z przedziału od 4 do 10, lub od 11 do 17. W tym wypadku stawiamy, że w żadnym przypadku nie wypadnie trójka takich samych liczb. Wygrana jest wypłacana 1:1. Następnie oddzielnie możemy obstawić, że wypadnie jakakolwiek trójka tych samych cyfr – wypłata 34:1, lub postawić na konkretną trojkę takich samych oczek na kostkach – wtedy nasze wygrane są w stosunku 207:1. Inna opcją jest obstawienie ze wypadnie konkretna dwójka takich samych liczb, możemy wtedy liczyć na 12:1 w zwrocie kasy. Automaty online hazardowe Sic Bo mają też opcję postawienia na kombinację dwóch cyfr. Każda z kombinacji daje nam wygraną 6:1. Możemy też obstawić że wypadnie konkretna cyfra. Gry obstawiona przez nas cyfra wypadnie tylko na jednej kostce to wygrywamy w stosunku 1:1, gdy pojawi się dwa razy, to 2:1, a gdy trzy razy to 15:1.

Admiral Gra Hazardowa

Admiral gra free

Ostatnią z możliwości obstawienia w Sic Bo admiral gra free jest postawienie na konkretną sumę cyfr trzech kostek. Jeżeli wytypujemy sumę oczek równa 4 lub 17 wtedy wypłata wyniesie 69:1. Obstawienie sumy równej 5 lub 16 to wypłata 34:1. Gdy postawimy na sumę oczek 6 bądź 15 to mamy 20:1. Suma oczek 7 lub 14 to wypłata 13:1. Suma 8 lub 13 daje nam 9:1. Suma oczek na trzech kostkach w Sic Bo hot spot admiral gra równa 9 lub 12 daje wypłatę w stosunku 7:1. I ostatnia kombinacja, czyli suma 10 lub 11 oczek to wypłata 6:1. Jak widać kombinacji i możliwości jest sporo, ale to czynie tę grę na maszyny admiral gra jeszcze fajniejszą. Bardzo ja polecam, bo mamy tak duże możliwości obstawiania, a do tego możemy też wybrać za jaką stawkę gramy: za 50, 100, 500, 1000, 5000 monet. Także gra na tym automacie admiral gra download jest bardzo pasjonująca i niezwykle ciekawa.

[Edytuj artykuł]

Admirał - To jeden z wojskowych stopni w marynarce wojennej. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym czegoś więcej to zachęcam do lektury

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!