GamblingXpert

Arabian Nights

autor:

Arabian nights gra to najnowsza niezwykła gra dla każdego fana automatów hot spot, ale nie tylko. Mogę ją polecić tak naprawdę każdemu, kto lubi poznawać nowe rzeczy i przenosić się w różne światy i klimaty. To wielka gratka dla każdego podróżnika i marzyciela o arabskich piaskach i gorących tancerkach. Maszyny wrzutowe coraz częściej prezentują teraz nowe wcielenia swoich dawnych, sprawdzonych gier. Robią to z prostej przyczyny, aby graczom uprzyjemnić zabawę, oraz zaserwować coś nowego. Wszystko z czasem się nudzi i każdy potrzebuje jakiejś odmiany. Dlatego tez gracze niejako wymuszają na producentach ciągły rozwój i rozbudowywanie swojej oferty. Natomiast każde kasyno internetowe z przyjemnością udostępnia każda nowa grę czy nową wersje, bo to zdecydowanie przyciąga graczy. Co dla nas – grających jest oczywiście tylko zachętą.

Arabian Nights Gra

Arabian nights gry

No a wracając do arabian nights gry, to już marzy mi się gorący piasek, słonie miodowo-orzechowe ciasteczka i kolorowe, zwiewne suknie arabek. Kiedy za oknem jest zimno i pochmurno to palmy i ciepłe morze są jak najbardziej pożądane i właśnie choć na chwilę możemy to sobie zafundować grając w arabian nights online. Jeżeli ktoś nie ma jednak bezpośredniego dostępu do Internetu, lub ma dość kiepski transfer lub zasięg to polecam arabian nights do pobrania. Jest to ta sama gra, a jedyna różnica jest to że gra będzie tylko dla zabawy i nie wygramy tu żadnych pieniędzy. Jednak gra offline ma swoje plusy, bo możemy dobrze poznać dany grę na automaty online darmowe i potem już zgarniać dużą kaskę w grze online. Dlatego zachęcam pobierz arabian nights i zagraj teraz.

Arabian Nights Online

Zagraj w arabian nights

A teraz kilka informacji o grze na automat arabian nights. Jest to klasyczna gra wrzutowa. Mamy tu pięć bębnów pionowych, oraz 10 linii poziomych wygrywających. Symbolami są tu lampy alladyna, dżin, oraz inne symbole arabskie jak piasek pustyni, wielbłądy czy namioty arabów. Symbol Dzina zastępuje nam każdy inny symbol, a dodatkowo jego pojawienie się na linii wygrywającej podwaja nam stawkę. Symulator gry arabian nights ma tez szczególny symbol lampy. Gdy zgarniemy trzy lub więcej takich symboli obok siebie wygrywamy aż 15 darmowych spinów.

Arabian nights za free

A już dziś możecie zagrać w arabian nights za free, gdy zarejestrujecie się za pośrednictwem naszego serwisu. Dzieje się tak, gdyż każdy nowy gracz otrzymuje specjalny bonus powitalny, nawet 100 euro zwrotu od wpłaty. Dlatego warto zagrać i już teraz zgarnąć swoje pieniądze. Darmowa gra arabian nights to nie tylko wspaniała rozrywka, ale też odstresowująca gra, która każdemu pomoże się zrelaksować i do tego pozwoli, wygrać pieniądze, które można na przykład wydać na wspaniale wakacje do jakiegoś kraju arabskiego.

[Edytuj artykuł]

Nights - Nie tylko nasza gra ma w nazwie nights jak widać firma sega też postanowiła zapożyczyć tą nazwę

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!