GamblingXpert

Automat

autor:

Automat. Słowo dość popularne, posiadające więcej niż jedno znaczenie. Może być na przykład automat na napoje, bardzo popularny z resztą, szczególnie w upalne dni, gdy mamy ochotę wypić coś zimnego, to właśnie on ratuje nam życie. Może być automat także ze słodyczami. Ogólnie w naszych czasach, jest wiele różnych automatów. Nawet na automatyczną skrzynię biegów, potocznie mówi się właśnie: automat.

Ale nie po to powstał ten artykuł. Nie po to piszę, aby mówić Wam o wszystkich automatach jakie zostały stworzone, bo na to nie wystarczyłoby mi nawet czasu. Ani ochoty. To drugie chyba nawet bardziej. Pisząc, mam na myśli jeden konkretny automat. Albo raczej jedną konkretną kategorię automatów. Oczywiście mam na myśli automat hazardowy. Zwany także maszyną hazardową, automatem wrzutowym, grą losową, jednorękim bandytą. Nazw jest wiele. Wszystkie dotyczą praktycznie tego samego. Każda z nich jest rozpoznawalna, uznawana i używana przez wielu graczy i miłośników hazardu.

Kasyno Online

Są też tacy, którzy nie wiedzą tak dużo, bo na przykład nie grali nigdy. Nie interesowali się tym. Powodów może być wiele, ale one nie mają znaczenia. Dla nich właśnie jest ten artykuł. Im właśnie odpowiem na to nurtujące pytanie: czym jest automat?

Automat to taka duża maszyna, jakich mnóstwo stoi rozstawionych na ściankach w kasynach. Stoją jeden koło drugiego i oczekują na graczy. Automaty są najczęściej wrzutowe. Chodzi o to, że aby rozpocząć grę, najpierw należy wrzucić do nich monetę bądź żeton. Wtedy automat się uruchamia i możemy rozpocząć zabawę.

Z reguły automaty są grami losowymi. Czyli my, jako gracze, nie specjalnie mamy możliwość wpłynięcia na końcowy wynik rozgrywki. Wrzucamy kasę, wciskamy guzik i wyczekujemy napięciu.

Najpopularniejszą grą tego typu jest chyba Sizzling hot. To jedna z gier typu owocowego jak na przykład Ultra hot czy Fruits and Sevens. Polega ona na tym, że w bębnach wirują najróżniejsze figury owoców. Chodzi o to, aby ustawiły się one w określonej kolejności. Jeśli to nastąpi, wygrywamy. Nie jest to tylko gra o satysfakcję, ale także o prawdziwe pieniądze.

Hazard Za Darmo

Automat do gry ma jeden minus. A przynajmniej miał, dawniej. Otóż gra na nim wiązała się z tym, że trzeba było udać się do kasyna czy baru, gdzie stał. Na szczęście teraz powstały kasyna internetowe. Teraz aby skorzystać z automatu i rozegrać swoją ulubioną grę, wystarczy wejść na stronę i się zalogować. Bawimy się i zarazem zarabiamy. Taki jest właśnie urok automatów.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!