GamblingXpert

Automaty Na Pieniądze

autor:

Jeśli ktoś myśli że gra w wirtualne automaty na pieniądze to strata czasu i pieniędzy to bardzo grubo się myli. Po pierwsze wygrane są bardzo realne, i każdy może to sprawdzić, bo wystarczy wejść na którakolwiek grę i na każdym wolnym automacie Gry hot spot zobaczymy ostatnią wygraną, i nie są to małe pieniądze, bo wahają się zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu tysięcy. Drugim argumentem za, jest to, iż gry rozwijają naszą spostrzegawczość, czas reagowania i wbrew pozorom mogą nas wiele nauczyć. Chciałem pokazać teraz przykład takiej Gry hazardowe online na przykładzie, której możemy się sporo nauczyć, gdy tylko chwilę zagłębimy się w temacie. Taką grą na automaty na pieniądze online jest Columbus deluxe. Gra ta stylistycznie i symbolami nawiązuje do XV wieku, gdy Krzysztof Kolumb słynny żeglarz i podróżnik wyruszył na podbój Indii a trafił do Ameryki.

Automaty na Pieniądze Online

Automaty na pieniądze gry

Columbus to typowa gra na automaty na pieniądze gry, mamy tu 10 rzędów poziomych oraz pięć pionowych, czyli walców, na których wirują nam różne symbole. Zbieramy pięć takich samych symboli, bez żadnych innych między nimi w jednym rzędzie wygrywającym, ale za inne kombinacje mamy tez punkty. Automaty do gier na pieniądze Columbus mają następujące symbole: Kolumba, królowej Izabeli, naszyjnika Inków, statków podróżników, narzędzi nawigacyjnych żeglarzy oraz cyfry i litery. Jak widać twórcy gry inspirację czerpali z prawdziwej historii. Królowa Izabela rządziła w tamtym czasie królestwem Kastylii czyli dzisiejszej Hiszpanii. Dzięki zdobyciu pięciu symboli królowej w tej grze na automaty na pieniądze apex wygrywamy aż 4 tysiące monet. Nic dziwnego, gdyż królowa Izabela to wielki monarcha tamtych czasów, to dzięki niej zjednoczyły się księstwa iberyjskie i powstało wielkie królestwo Hiszpanii, a dzięki temu, że wspierała Krzysztofa Kolumba jej kraj stał się potężnym królestwem tamtych czasów. Jednak to dzięki zdobyciu pięciu postaci Kolumba w jednym rzędzie wygrywamy najwięcej, bo aż 20 tysięcy w automaty do gry na pieniądze. Kolumb dzięki swemu uporowi i wierze, że przez Atlantyk dotrze do Indii odkrył nowy kontynent. Niestety nie ten co chciał, ale jakie to ma znaczenie, gdy możemy dzięki niemu tyle wygrać. Kolejne pieniądze – 2 tysiące zdobędziemy w układzie pięciu naszyjników Inków w jednym rzędzie. To złoto ameryki tak bardzo przyciągnęło europejczyków, dlatego jest tak cenne również w tej grze na automaty online na pieniądze. Wartościowe są też przybory nawigacyjne, bez nich żadnemu z trzech statków wyruszających z Hiszpanii nie udałoby się dopłynąć do celu. Za cała piątkę wygrywamy 1000 monet. Za litery K, A, Q wygrywamy 600 żetonów, a za J oraz 10 – 400.

Gry

Automaty na prawdziwe pieniądze

Columbus to gra na automaty na prawdziwe pieniądze, a nasze wygrane możemy przeznaczyć, na co tylko chcemy. Ale to jeszcze nie wszystko, bo ta gra w automaty na pieniądze ma jeszcze rundę bonusową. Gdy trafimy na trzy lub więcej statków Kolumba - scatter, to mamy szanse zagrać w 10 kolejnych wolnych rundach bonusowych. Warto to wykorzystać, gdyż nie wszystkie gry automaty na pieniądze mają takie opcje. Jak sami zatem widzicie razem z tą grą mamy świetną zabawę oraz lekcję historii. A gdy marzy wam się nieco bardziej egzotyczny klimat i podróż do Egiptu to zapraszam do gry w Book of ra na pc.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!