GamblingXpert

Automaty Owoce

autor:

Jeśli macie ochotę pograć w niezapomnianą grę na automaty owocówki, która gwarantuje wygrane na aż 40 liniach wygrywających, to zapraszam do zagrania w Roaring Forties, która należy do gamy zabaw na Gry hazardowe maszyny online. Jest to bardzo ciekawa gra, która aż eksploduje ilością symboli, kombinacji i możliwości wygrania. Ta gra na automaty owoce online to pięć walców, na których mamy symbole siódemki, dzwonków, gwiazdki, symbolu wild!, a także jak przystało na prawdziwą owocówkę - owoce, jak winogrona, śliwki, wiśnie, arbuzy, pomarańczki i cytrynki. Ponieważ mamy tu aż 40 linii wygrywających to grę rozpoczynamy ze stawka 1, jednak możemy ją zwiększyć aż do 200, wówczas stawka podstawowa to 2 tysiące. Oczywiście tylko od gracza zależy, z jaką wysokością stawki zechce grać w gry automaty owoce. Zazwyczaj to zależy od tego, z jak duża kwotą budżetu wchodzimy do gry na automaty do gier owoce. Im wyższa ta kwota, tym możemy sobie pozwolić na wyższe stawki, lub wręcz przeciwnie, jeśli chcemy się szybko odkuć, to również warto spróbować zmaksymalizować swoje szczęście jak najbardziej się da.

Automaty Owocówki

Automaty do gry owoce

Jak sama nazwa wskazuje rycząca czterdziesta automaty do gry owoce to aż 40 możliwości na wygraną. Interesująca opcją gdy jest symbol wild!, zastępuje on nam symbole siódemki, dzwonka, i wszystkich owoców. Jedynie nie zastępuje gwiazdki, która jest w tej grze na darmowe automaty owoce scatterem. Oznacza to, że gdy trafimy pięć gwiazdek, to zabieramy jackpota w wysokości 4 mln starsów. Jest to nie lada gratka. Jednak za mniejsze ilości wygrane są też bardzo interesujące. Przy czterech wygrywamy 160 tysięcy, a za trzy 1,6 tysiąca. Spore wygrane czekają tez każdego z symbolem siódemki. Za piątkę mamy 200 tysięcy, za czwórkę 40 tysięcy, a za ustrzeloną trójkę siódemek w automaty hazardowe owoce mamy 12 tysięcy. Co ciekawe, nawet za dwie siódemki obok siebie, nierozdzielone innymi symbolami, zgarniamy wygraną w wysokości 800 żetonów.

Online

Automaty owoce gra

Automaty owoce gra Roaring Forties za symbole owoców zyskujemy wygrane w wysokości do 40 tysięcy. Dokładną rozpiskę, jaki układ daje wam wygraną, przy wybranej stawce, zawsze możecie sprawdzić w trakcie gry, klikając w przycisk tabela, znajdziecie go na dole ekranu. Ciekawie przedstawiają się też wygrane z symbolu dzwonka w gry automaty owoce. Za trzy dzwonki mamy 8 tysięcy, za cztery 20 tysięcy a za pięć dzwonków aż 60 tysięcy. Dodatkowo możemy zagrać tu w ryzyko. Jest to opcja dostępna na darmowe gry automaty owoce. Aktywuje się, gdy zgarniemy wygraną, złożoną z co najmniej dwóch takich samych elementów obok siebie. Wówczas możemy podwoić swoją wygraną. Ale to czy gramy w ryzyko czy bierzemy wygraną zależy tylko od gracza. Gra w ryzyko polega na tym, iż pojawia nam się stół z kartami Asów, mamy czarne i czerwone i naszym zadaniem w grze bonusowej na automaty owoce do pobrania jest zgadnięcie jak będzie kolejna karta: czerwona czy czarna. Wielkim udogodnieniem jest to, iż widzimy, jakie karty wylosowane były wcześniej. Możemy zatem przewidzieć jaki będzie kolejny As. Gra ta jest naprawdę ciekawa i jako kolejna z cyklu jednoręki bandyta gry jest godna polecenia. Zapraszamy wszystkich na Darmowe gry hot spot do naszego serwisu.

[Edytuj artykuł]

Owoce - To nie tylko obrazek w grze ale ale także roślina którą codziennie jemy. Warto zapoznać się z normammi dla nich w naszym kraju

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!