GamblingXpert

Bet365 Kod Polecający

autor:

Bet365 kod polecający jest jedną z największych internetowych firm bukmacherskich. Mimo tego, że jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, jej sława szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie jako najlepsza strona internetowa w tej dziedzinie, wszystko dzięki takim udogodnieniom jak relacje na żywo, różne rodzaje oraz dostępność zakładów, całodobowa obsługa klienta oraz przede wszystkim łatwość korzystania ze strony, co na platformach o podobnej tematyce nie jest do końca takie proste.

Najlepszy Kod polecający

Jednak największym plusem tej strony jest tak zwany bet365 kod polecający. Jak otrzymać bet365 kod polecający? Kod polecający do Bet365 jest częścią formularza rejestracyjnego, który zapewnia bonus pieniężny nowym użytkownikom. Aby go otrzymać musisz jednak spełnić kilka warunków, po pierwsze jak już pisałem wcześniej musisz być nowym użytkownikiem portalu Bet365, oraz dokonać rejestracji. Później podążając za instrukcjami przesłanymi na twojego maila, możesz już spokojnie cieszyć się tym, że już posiadasz swój bonus kod polecający bet365. Proste? Proste. I jak najbardziej przydatne, ponieważ jak wiadomo im więcej wpłacisz, tym więcej możesz wygrać.

Zaskakującym i może lekko paradoksalnym faktem jest to, iż rejestrując się na naszej stronie kod polecający na bet365 nie jest Ci wcale potrzebny, ponieważ już sama rejestracja wystarczy aby otrzymać bonus w wysokości 200zł. Pole bet365 kod polecający przy rejestracji zostawiasz puste. A więc czym jest bet365 kod polecający? Jest on chwytem marketingowym stworzonym przez samego bukmachera, który na swojej stronie umieszcza w formularzu stosowne pole, które użytkownicy mogą wypełnić jeżeli odpowiedni kod posiadają. Nie czujcie się jednak oszukani, ponieważ praktyki te nie są stosowane jedynie przez tego bukmachera,a przez większość właścicieli stron oraz sklepów internetowych. Pola z kodem rabatowym są często wyświetlane na stronach w celu aktywacji kodów tymczasowych lub sezonowych i w momencie końca promocji nie są one usuwane. Niejednokrotnie również pola z kodem są nieaktywne lub zwyczajnie kodu takiego nie ma. W takich przypadkach, jeżeli kodu nie posiadamy lub nie możemy znaleźć stosownych na jego temat informacji, pole takie zostawiamy puste.

Także, bez obaw. Jeżeli nie posiadasz kodu polecający bet365 i tak otrzymasz bonusy, ponieważ najzwyczajniej w świecie Ci się należą. Przy rejestracji zostaw puste pole i ciesz się dodatkowymi środkami przeznaczonymi na grę. Pamiętaj jednak aby grać z głową i nie dać się ponieść emocjom !

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!