GamblingXpert

Book Of Ra Za Free

autor:

Darmowe kasyno bez rejestracji nie jest czymś bardzo nowym, ale też nie jest rzeczą niesamowicie starą, z racji tego, że nie za długo tego typu kasyna są dostępne online.

Na szczęście odkąd pojawił się internet, wszystko sukcesywnie zostaje przenoszone do sieci. Dzięki temu także maszyny czy inne gry hazardowe dostępne są w sieci. Dzięki temu nie musimy już biegać do kasyn czy w inne miejsca w których możemy zagrać na pieniądze. Możemy zabawić się nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wejdziemy sobie na stronę kasyna i zarejestrujemy darmowe konto. To nic nie kosztuje a dodatkowo przynosi zyski, jeśli tylko mamy odrobinę szczęścia. Nic nie kosztuje, a pozwala nam zabawić się i zdobyć kasę za to tylko, że dobrze się bawimy. Więc nie ma co się męczyć i bawić w jakieś dojazdy do miejsc gdzie znajdują się admiral hot machine i inne tego typu gry. Wygodniej jest usiąść w domu, na swojej ulubionej kanapie, wziąć laptopa, włączyć go i odpalić stronę. Zalogować się i grać w co tylko ma się ochotę. A dzięki licznym bonusom, można to robić zupełnie za free. Zupełnie nie przejmując się niczym ani tym bardziej nikim. Bo w przeciwieństwie do innych miejsc z hazardem, tutaj możesz być sam. Nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nikt nie będzie Cię irytował śmiejąc się, że nie udało Ci się wygrać. Nikt nie będzie cieszył się z Twojego zwycięstwa, tylko dlatego, że będzie liczył na część kasy jaką zdobędziesz. Jeśli tylko zapragniesz, możesz być sam. Ty i gry. Gry o jakich tylko sobie zamarzysz. Bez żadnego problemu. Po prostu jesteś i grasz bez żadnych limitów. Grasz i nie musisz martwić się, że nagle zamkną pub w którym stoi automat. To chyba najgorsze co może się zdarzyć. Kiedyś sam to prężyłem.

Byłem sobie w pubie, zamówiłem piwo i od razu powędrowałem do swojej ulubionej maszyny która stała w kącie. Była to maszyna do grania joker bonus. Maszyna, która mogła mi pozwolić na wysoką wygraną, gdyż posiadała progresywnego jackpota. Czyli chodzi o to, że im dłużej grałem, tym wyższą wygraną trafiałem. Na tym to polega. Jak wygrasz na samym początku, to wygrasz zdecydowanie mniej niż wtedy, gdy spędzisz na grze już długi czas. I ja spędziłem dość długi czas. Ciężko mi to obliczyć w czasie, ale było to dobre kilka piw, a muszę powiedzieć, że nie piję za szybko, szczególnie jak gram. Czyli parę godzin musiałem spędzić przy automacie. Nie mówię, że wygrywałem cały czas. Kilka razy wygrałem, później kilka przegrałem. Ale wychodziłem cały czas na plus. I później zacząłem przegrywać raz za razem. Szczęście mnie opuściło. A wiadomo co to znaczy. Jak długo przegrywasz, to nagle wszystko się odwróci, bum i wygrasz. A, że grałem już długo, to wygrałbym sporą, oj sporą sumkę! No i cieszyłem się z tego, że przerywam. Bo w zasadzie lepiej poprzegrywać, żeby na koniec walnęła wielka wygrana. Na tym właśnie polega wirtualne granie w maszyny hot spot. No to grałem, uśmiechając się, mimo wielu przegranych. Bo wiedziałem, że już zaraz, już za moment wygram. Byłem blisko, bardzo blisko zwycięstwa. Tak blisko, że niewiele brakowało,a zacząłbym się śmiać jak szaleniec. I wtedy starła się najstraszniejsza rzecz, jaka mogła się wydarzyć. Zamknęli pub. Właściciel powiedział, że już muszę wyjść. Tłumaczyłem, że nie mogę, mówiłem, że tam są moje pieniądze, że muszę wygrać. Ale widocznie wypiłem zbyt dużo, bo nie traktował mnie poważnie. Wyrzucił mnie za drzwi, z racji tego, że byłem już ostatnim klientem. Przegonił mnie jak bezdomnego psa. Nie miałem już szansy zdobyć swojej wielkiej wygranej. Byłem załamany. Od tamtego czasu gram już wyłącznie przez internet. Poznałem dogłębnie zasady gry w las vegas i gram tylko online. Nie chcę by taka sytuacja mi się znów powtórzyła i Wam również tego nie życzę.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!