GamblingXpert

Burning Target Download

autor:

Przedstawiamy wam kolejną grę z cyklu Gry hazardowe hot spot. Jeżeli jesteście fanami popularnych owocówek, takich jak chociażby Sizzling hot download, lub wręcz przeciwnie i uwielbiacie gry przenoszące w zupełnie inne klimaty i czasy jak book of ra symulator download, to naprawdę warto spróbować zagrać w prostą i bardzo sympatyczną gierkę na automat burning target download. Mamy tu symbole owoców, siódemkę, dzwonek i bonusową gwiazdkę.

Burning Target na PC Download

burning hot target download

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości takich samych symboli obok siebie, mogą to być trzy, cztery lub pięć. Obracają się one na pięciu walcach, natomiast rzędów wygrywających mamy aż 10. Takie same wygrywające symbole w burning hot target download nie mogę być oddzielone żadnym innym. Wygrane liczone są natomiast od lewej do prawej strony bębna. Zacznę od opisu gwiazdki. Ma ona bonusową własność, gdyż gdy ją wylosujemy, to zastępuje nam ona wszystkie symbole na wszystkich pozycjach walca, na którym jest. Dodatkowo zatrzymuje ona grę w burning target download symulator i uruchamia nam grę bonusową. Polega ona na tym, iż na walcu, w którym mamy gwiazdkę gra jest zatrzymana, a symbol gwiazdki zostaje przeniesiony na wszystkie pozostałe miejsca na walcu w pionie. Natomiast uruchomiona zostaje gra na wszystkich pozostałych walcach. Jest jednak jedno ale – gwiazdka nie pokazuje się na skrajnych walcach, lecz tylko na walcu drugim, trzecim i czwartym. Gdy testowaliśmy grę ultra hot burning target download to symbol gwiazdki pojawiał się dość często, także udało nam się naprawdę ładnie pograć i wygrać spore pieniądze.

Za Darmo

gra burning target download

Gra burning target download pozwala nam zwiększyć stawkę za linie aż do 500 żetonów, także najniższa wygrana wynosi aż 5 tysięcy. Osiągniemy to, gdy trafimy co najmniej trzy symbole wiśni, cytryny, śliwki lub pomarańczy obok siebie. Za cztery symbole obok siebie mamy wówczas 15 lub 10 tysięcy, a za pięć - 50 lub nawet 75 tysięcy. Ale to jeszcze nic, gdyż przy takiej stawce, za trzy symbole winogrona lub arbuza wygrywamy 1o tysięcy, za cztery 25 tysięcy a za pięć 100 tysięcy. Jednak to nic w porównaniu z dzwonkami. Gdy wylosujemy trzy, cztery lub pięć dzwonków obok siebie w burning target na pc download, nierozdzielone żadnym innym, to wygrywamy odpowiednio 25, 100 i 250 tysięcy. Najwięcej jednak możemy zgarnąć gdy trafimy siódemki. Za trzy wygrywamy 50 tysięcy, za cztery 250 tysięcy, a gdy trafimy jackpota w burning target download za darmo, czyli najwyższą wygraną pięć siódemek, to wygrywamy 500 tysięcy!!!

gry burning target download

Jak zatem sami widzicie można wygrać naprawdę duże pieniądze, a gry burning target download są dodatkowo tak przyjemne, że można grać bez końca. Naprawdę polecamy symulator burning target download, ekipę GamblingXpert totalnie wciągnął i na długi czas stał się naszą ulubioną grą. Sizzling hot burning target download to naprawdę sympatyczna gra i nikt nie będzie nią zawiedziony.

[Edytuj artykuł]

Target download - Jeżeli interesuje Ciebie nie tylko gra ale także cząsteczki molekularne to warto to przeczytać

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!