GamblingXpert

Columbus

autor:

Krzysztof Kolumb jest znany chyba każdemu, kto uczęszczał kiedyś do szkoły. Lekcje historii czy geografii, nie mogły obyć się bez wspomnienia o tym słynnym podróżniku. Columbus to gra, która została stworzona właśnie po to, by pamiętać o tym niezwykłym odkrywcy. Columbus jest pewnego rodzaju hołdem, oddanym jego osobie.

Columbus (chodzi mi teraz o grę, nie o osobę), należy do rodziny gier typu hot spot. Jest to automat wrzutowy, czyli taki, gdzie najpierw wrzuca się pieniądze, by móc później rozpocząć grę. Bez tego ani rusz. Przynajmniej w tej wersji automatu stacjonarnego, który może być gdzieś w barze czy kasynie.

Automaty Pobierz

Columbus to gra losowa. Maszyna, która pozwala nam zarobić spore pieniądze przy minimalnym wkładzie. Columbus nie jest wymagający. Nie przemęczymy się grając w niego. To rozrywka idealna na zimowe wieczory. Idealna nawet dla kogoś, kto wraca do domu po długim, męczącym dniu. Nie trzeba myśleć. Nie trzeba kombinować. Wystarczy usiąść i grać. Columbus robi za nas wszystko!

Columbus, podobnie jak popularne "owocówki" jak na przykład Sizzling hot czy Fruits n Sevens, polega na mieszaniu się figur, znajdujących się w bębnach. Tylko właśnie w tym przypadku, nie są to owoce. Tutaj występują najróżniejsze statki, okręty i atrybuty żeglarskie. Z dobrze działającą grą i wyobraźnią, możemy przenieść się w niesamowitą przygodę. Wyrazista, piękna grafika i idealnie dostosowany do obrazu dźwięk – pomogą nam w tym. Podróż wraz z Columbusem jest niezapomniana i gdy raz się w nią udamy, będziemy chcieli płynąć z nim dalej i dalej, każdego dnia.

Gra Online

Od kilku lat w Polsce, aby grać na automacie, nie trzeba iść do kasyna. Nie trzeba odwiedzać żadnego salonu gry. Wystarczy, że posiada się komputer i dostęp do internetu. Columbus online to pewnego rodzaju nowość. Występuje on także w wersji Columbus deluxe, która ciesz się jeszcze większą popularnością, ze względu na swą prostotę i olbrzymie wygrane. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, wystarczy, że zalogujemy się na stronie i możemy grać do woli. Zarówno w Columbus jak i w inne gry na automaty, lub typowe gry hazardowe jak: ruletka czy poker.

A dla tych, którzy nie mają ochoty na grę online, jest jeszcze inny wariant. Columbus pobierz, zwany też Columbus download. To opcja do której potrzebujemy internet, ale tylko na moment. Aby ściągnąć aplikację z sieci. Instalujemy ją i możemy grać kiedy najdzie nas ochota. Żeby było jeszcze piękniej, Columbus dostępny jest także na telefon. Aplikacja mobilna pozwala nam na zabawę w komunikacji miejskiej, na wykładzie czy w pracy. Zawsze i wszędzie jest z nami. Czy można oddać hołd Columbusowi w lepszy sposób niż ten?

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!