GamblingXpert

Columbus Deluxe

autor:

Columbus Deluxe online, to ciekawa i oryginalna gra na maszyny online. Przenosimy się tu w świat piętnastowiecznej Hiszpanii z której bohater, podróżnik, żeglarz i odkrywca, Krzysztof Kolumb wyrusza w najważniejszy rejs swojego życia. Jest to z jednej strony typowa gra na automaty hot spot, a z drugiej ma w sobie bardzo ciekawą grafikę, niezwykłe animacje oraz możemy się czegoś dowiedzieć o dawnych czasach.

gra columbus deluxe

Gramy tutaj z okna przeglądarki w najlepszym kasynie w sieci, ale gra columbus deluxe może też być w wersji do pobrania. Jeśli chcesz grac zawsze, bez względu na to czy masz dostęp do sieci, czy nie, to ściągnij colubmus deluxe i mniej go zawsze przy sobie. Nie możemy tutaj grac na prawdziwe pieniądze, bo columbus deluxe download to gra dla zabawy, a wygrywamy tylko wirtualne pieniądze, z którymi nie możemy przecież nic zrobić. Daje nam to tylko wiele satysfakcji i dobrą zabawę. Ale i tak warto, więc pobierz columbus deluxe i ćwicz grę, a może skusisz się na grę o prawdziwe pieniądze i prawdziwe wygrane. Są one bardzo duże, i często wygrane sięgają kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy.

Columbus Deluxe Online

columbus deluxe za darmo

A jeżeli chcesz grac w sieci, ale bez własnych pieniędzy, to zawsze możesz grać w columbus deluxe za darmo, bo teraz każdy gracz otrzyma od nas darmowe spiny na grę. I może je wykorzystać dowolnie jak tylko chce, w tym oczywiście na zabawę w automat columbus deluxe. Gra ta polega na zdobyciu pięciu takich samych symboli obok siebie w jednym wygrywającym rzędzie. Jest ich dziesięć, a walców pięć. Mamy tu symbole Kolumba, królowej Hiszpanii Izabeli, która dała poparcie i sfinansowała jego podróż, kolejnym symbolem są naszyjniki ze złota, które podróżnicy zobaczyli u rdzennych amerykanów, oraz przybory nawigacyjne, które są niezbędne w tak dalekiej i niebezpiecznej podróży. W columbus deluxe symulator mamy też trzy symbole wspaniałych statków, są to statki, którymi podróżnicy wybrali się przez Atlantyk. Mimo że nie dotarli do Indii jak zamierzali, to odkryli kontynent o którym Europa zapełnienie miała pojęcia. Są też dodatkowe symbole liter i cyfr.

Za Darmo

columbus deluxe online

Gra w columbus deluxe online może nam przynieść naprawdę duże wygrane, gdyż za wylosowanie pięciu symboli Kolumba dostajemy aż 20 tysięcy żetonów, nieco mniej mamy za Królową Izabelę czy naszyjniki, ale 6 i 4 tysiące to równie sporo. Zagraj w columbus deluxe i zdobądź bonusową nagrodę 15 wolnych rund, jest to możliwe gdy masz koło siebie trzy lub więcej żaglowców. Zapraszamy do gry i życzymy świetnej zabawy.

[Edytuj artykuł]

Columbus - To nie tylko nazwisko słynnego podróżnika czy też waszej ulubionej Gry. To także miasteczko w USA o którym przeczytacie tutaj

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!