GamblingXpert

Darmowa Gra Hazardowa

autor:

Darmowa gra hazardowa to dość popularne ostatnio zagadnienie. Wczoraj jadąc autobusem słyszałam rozmowę kilku chłopaków. Co chwilę podawali jakieś nie wyobrażalne kwoty, które udało im się zdobyć. Non stop padały hasła: darmowa gra hazardowa. Wszyscy w autobusie zainteresowali się tematem. Widziałam zdziwienie na ich twarzach mówiące: "Jak to darmowa gra hazardowa?!" Najwyraźniej byli zaskoczeni. Chyba nigdy wcześniej nie spotkali się z tym tematem. Widziałam, że kilka osób szybko wyjęło telefon komórkowy, aby wyszukać w sieci jakieś informacje na ten temat. I zapewne im się udało, bo wyszukując hasło: "Darmowa gra hazardowa" pojawia się bardzo dużo wyników. Darmowa gra hazardowa jest frazą wyszukiwaną tak często, że informacji na ten temat przybywa z dnia na dzień. Ludzie chcą poznać prawdę. Chcą wiedzieć o co chodzi. I przede wszystkim, chcą wiedzieć, czy darmowa gra hazardowa jest w ogóle możliwa, czy to tylko gra słów i chwyt marketingowy.

Automaty Pobierz

Kiedyś też nie wiedziałam o co chodzi. Gdy pierwszy raz ktoś mi powiedział, że gra we Fruits and Sevens, bo to taka darmowa gra hazardowa, nie uwierzyłam. Zareagowałam jak większość społeczeństwa, gdy słyszy o czymś za free. Bo wiadomo, jak coś ma być bezpłatnie, to jest podejrzane. Szczególnie, gdy bezpłatne ma być to, za co normalnie trzeba płacić bardzo dużo. Dlatego też, z początku nie wierzyłam w to, że darmowa gra hazardowa jest rzeczą realną. Nie wierzyłam, że jest możliwa. Do czasu...

Odwiedził mnie znajomy i spytał, czy grałam kiedyś w Sizzling hot. Zrobiłam zdziwioną minę, bo nie wiedziałam co to takiego. Szczerz mówiąc, myślałam, że to jakiś jego nowy sposób na podryw. Spytał, czy grałam w Book of Ra. Znów ta sama sytuacja. Szukałam podstępu w jego pytaniach, ale żadnego nie znalazłam. "A może znasz Mega Fortune?" - zagadnął znów. I tym razem moja odpowiedź również była negatywna. A czy Ty w ogóle wiesz co to jest darmowa gra hazardowa? Wyśmiałam go. No, bo przecież jak darmowa? Za to się płaci. Dużo się płaci. "Darmowa gra hazardowa? Żartujesz sobie?!" - odpowiedziałam. "Tak, darmowa gra hazardowa. Nie wierzysz to spójrz!"

Gry Online

Uruchomił komputer i otworzył jakąś kolorową stronkę. Wtedy pomógł mi założyć moje pierwsze konto. Długo mnie przekonywał do tego, bo nadal się bałam, że darmowa gra hazardowa to tylko mit. Że tak na prawdę będzie mnie to dużo kosztować. Ale uległam. Rejestracja trwała zaledwie kilka minut. Potwierdziłam, że ja to ja, gdy przyszedł na maila link aktywacyjny i zalogowałam się. Pokazał mi jak dużo tam jest gier. Jaki wybór. Wytłumaczył jak grać. Choć w sumie i bez pomocy by się obyło, bo wszystko działa tam prosto i intuicyjnie. Na portalu zostałam do teraz. Gram chętnie. A co najważniejsze, iem już, że coś takiego jak darmowa gra hazardowa na prawdę istnieje!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!