GamblingXpert

Darmowe Gry W Kasynie Przez Internet

autor:

Wielokrotnie gdy słyszałam słowo hazard, od razu wyobrażałam sobie straszne rzeczy. Może zabrzmi to dziwnie, ale hazard zawsze kojarzył mi się z wielkimi przegranymi. Frustracją graczy, którzy tracili swoje oszczędności nad pokerowym stolikiem, a później rzucali się do bijatyki z wszystkimi, którzy stanęli im na drodze. Taki obraz utworzył się w mojej wyobrażani po obejrzeniu wielu filmów amerykańskich. Myślę jednak, że ten obraz był zbytnio przesadzony. Może kiedyś, wiele lat temu takie sytuacje się zdarzały, ale na pewno nie teraz.

Sama zresztą miałam okazję być w prawdziwym kasynie i wiem jak to wygląda. Prawda jest taka, że nie przypadło mi do gustu wnętrze kasyna. Nie lubię takich miejsc. Skończyło się na tym, że moja pierwsza wizyta okazała się też ostatnią. Ale to nie był koniec zagłębiania się w historię hazardu. Muszę się przyznać, że bardzo zaintrygowała mnie i zaciekawiła. To doprowadziło do tego, że bardzo chciałam grać i sama do tego doszłam. Właściwie to uczył mnie mój mąż, ale to tylko na początku. Kiedy poznałam różne gry miałam wielką ochotę grać i wygrywać. Nie lubię przegrywać w żadnej dziedzinie, więc w tym przypadku też chciałam być mistrzynią. Oczywiście początki były trudne. Ale takie są właśnie początki.

Dlatego na pierwszy ogień poszły gry automaty na pc. Takie wersje darmowe pobrałam na swój komputer żeby cały czas ćwiczyć w wolnych chwilach. Dzięki temu nabrałam wprawy i potrzebnego doświadczenia. Darmowe maszyny bez rejestracji są świetną opcją, dla takich nowicjuszy jak ja. Sporo grałam właśnie w taki sposób zanim zaczęłam grać na prawdziwe pieniądze.

Gry automaty na prawdziwe pieniądze okazały się dla mnie idealne. Powiem szczerze, że wielokrotnie udało mi się sporo wygrać. Dlatego jeszcze bardziej mnie to wciąga. Uzależnieniem tego bym nie nazwała, ale nie mogę wytrzymać tygodnia bez gry, chociażby taka gra w kości na pieniądze przez internet. W innym wypadku czuję, że nie zrobiłam tego co sprawia mi przyjemność. Jeżeli ktoś mnie pyta jak ja to robię, że wygrywam albo czy jako kobieta odnajduję się w tym hazardzie i tych wszystkich grach, to mówię, że o dziwo tak. Wielu mężczyzn szczególnie nie chce czasami mi uwierzyć, że kobiecie też tak może dobrze iść.

Ale zdecydowanie nie przejmuję się jakimiś docinkami czy negatywnymi komentarzami. Po prostu robię swoje i wiem, że wielu z nich mi po prostu zazdrości. Dlatego apeluję do każdego, szczególnie do kobiet, też grajcie, bo nigdy nie wiadomo czy akurat hazard nie stanie się Twoją pasją, na której jeszcze zarobisz. Dlatego graj online i wygrywaj.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!