GamblingXpert

Dolphins Pearl Deluxe

autor:

Serdecznie zapraszamy wszystkich do grania w nasze Gry hazardowe online za darmo. Mamy dla was wybór z pośród kilkudziesięciu różnych gier, wśród których każdy, nawet najbardziej wymagający gracz znajdzie coś odpowiedniego da siebie. Nasz Hot spot symulator jest niezwykle popularny i świadczą o tym setki graczy oraz szczęśliwców wygrywających ogromne pieniądze na naszych maszynach. Wśród najbardziej obleganych gier możemy wymienić, m.in. Sizzling Hot Deluxe, Book of ra free czy Dolphins pearl. Gry te cieszą się taką popularnością, nie tylko dlatego, że mają wspaniałą grafikę i każdy z przyjemnością spędza czas grając w nie, ale też dlatego, że można tu wygrać naprawdę duże pieniądze.

Dolphins Pearl Deluxe Za Darmo

automat dolphins pearl deluxe

Chcemy dziś powiedzieć więcej na temat gry na automat dolphins pearl deluxe. Gra przenosi nas w świat podwodnego królestwa. Możemy tu spotkać niezwykłe morskie stworzenia. Kraby, koniki morskie, kolorowe rybki, płaszczki oraz tytułowe delfiny. Stylistyka gry jest bardzo ciekawa i gra dolphins pearl deluxe daje nam bardzo wiele radości i ukojenia, a pomaga w tym jeszcze ciekawa i pasująca do tego stylu muzyka, którą jednak zawsze możemy wyłączyć. Morskie błękity i zielenie wpływają na nas uspokajająco a inne kolory nie rażą nam oczu, przez co gra jest naprawdę bardzo przyjemna i nie męcząca. Na głównym ekranie gry dolphins pearl deluxe za darmo widzimy planszę złożona z 10 rzędów oraz pięciu kolumn – walców. Naszym zadaniem jest zgromadzenie w jednym rzędzie wygrywającym pięć takich samych symboli obok siebie. Oczywiście jest to najlepsza z możliwych opcji. Wygrywamy już jednak, nawet, gdy uzyskamy dwa takie same symbole na walcach w jednym rzędzie wygrywającym. Pełna tabelę układów, które wygrywają, możemy w każdej chwili obejrzeć, klikając w przycisk tabela, który znajduje się u dołu ekranu. W dolphins pearl deluxe online mamy specjalny symbol bonusowy – jokera – którym jest delfin. Zastępuje on każdy inny symbol, z wyjątkiem muszli z perłą.

Online

darmowa gra dolphins pearl deluxe

Darmowa gra dolphins pearl deluxe daje każdemu możliwość wygrywania bez inwestowania własnych pieniędzy, gdyż możemy grać na darmowe twisty oferowane każdemu graczowi przez kasyno. Możemy także zagrać ze specjalną opcją Gamble. Funkcja ta w dolphins pearl deluxe symulator umożliwia podwojenie naszej wygranej w specjalnej rundzie bonusowej. Jednak decyzja czy gramy w tę rundę czy wolimy nie ryzykować zależy tyko i wyłącznie od nas samych. Innym specjalnym bonusem dla gracza jest układ trzech muszli obok siebie. Gry uzyskamy taki wynik, bądź większy, wówczas dostajemy aż 15 gier bonusowych. W tych rundach w dolphins pearl deluxe zagraj nasze stawki przy wygranej mnożone są razy trzy. Także mamy naprawdę duże szanse na wygrane i to bardzo wysokie, gdyż jackpoty mogą tu sięgać nawet kilkanaście tysięcy euro. A jeśli nie możemy grac online to najłatwiej pobierz dolphins pearl deluxe i graj na swoim komputerze zawsze, kiedy masz ochotę. Dolphins pearl deluxe download jest dostępne na bardzo wielu dobrych i sprawdzonych stronach. Jednak zawsze przed ściągnięciem warto upewnić się, że strona jest pewna i nie ściągniemy żadnego wirusa.

[Edytuj artykuł]

Dolphins - Te przepiękne stworzenia mogą wyginąć, to poniekąd też od ciebie będzie zależało jak potoczy się ich los

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!