GamblingXpert

Fruit Mania

autor:

Polecamy wam dziś, drodzy gracze GamblingXpert, najnowszą grę w naszym kasynie internetowym, jest to gra Plenty on Twenty zwana też Fruit Mania Online. Jest gra na automaty online darmowe, czyli możecie w nią bez przeszkód grać z okna swojej przeglądarki, bez potrzeby ściągania żadnych dodatkowych plików czy specjalistycznego oprogramowania. Jest to gra z typu popularnych owocówek, czyli gier, w których bawimy się symbolami owoców. Właśnie testowaliśmy te grę i świetnie się bawiliśmy, dlatego możemy śmiało twierdzić, że ma ona szanse stać się tak popularna jak Sizzling hot deluxe czy Book of ra pobierz.

Fruit Mania

fruit mania symulator

Fruit mania symulator złożony jest z bębna, w którym mieści się dwadzieścia linii poziomych oraz pięć walców pionowych. Naszym zadaniem jest zgromadzić w każdym walcu tako sam symbol, czyli w najlepszej opcji pięć takich samych symboli. Zwycięski układ zaczyna się z lewej strony ekranu i idzie w prawa stronę. W fruit mania free linia wygrywająca może być pozioma, ukośna lub iść zygzakiem. Wszystkie wygrywające układy zawsze możemy sprawdzić klikając w przycisk playtable. W fruit mania game mamy oprócz owoców specjalny symbol cyfry siedem. Ma on tę własność, ze zastępuje nam każdy inny symbol owocu, przez co zwiększają nam się szanse na wygraną. Bonusowy jest też symbol gwiazdki, jednak jego siódemka już nie zastępuje.

Fruit Mania Online

fruit mania free games

Bezpośrednio po rozpoczęciu fruit mania free games wybieramy kwotę, z jaką chcemy wejść do gry. Następnie wybieramy stawkę zakładu, robimy to przyciskamy plus oraz minus. Stawkę zawsze możemy zwiększyć, gdy chcemy grać o wyższe pieniądze. Kolejnym krokiem jest uruchomienie bębna i zaczęcie gry. Robimy to przyciskiem start. A jeśli nie chcemy samemu rozpoczynać każdej rundy możemy użyć przycisku autostart, który automatycznie uruchamia rundy w fruit mania diamenty. Jeśli chcemy to zakończyć, wystrzyc kliknąć w przycisk start, aby znów grać samodzielnie. Fruit mania black horse ma również opcję gry Gamble. Gdy uzyskamy zwycięska kombinację symboli opcja ta staje się aktywna. Dzięki temu możemy podwoić stawkę naszej wygranej. Oczywiście tylko do nas zależy czy decydujemy się na te bonusowa rundę. Przy testach oczywiście zagraliśmy Gamble w fruit mania playtech i za każdym razem udało nam się podwoić wygraną, zatem chyba warto tak grać.

fruit mania download

Jest to naprawdę ciekawa i warta polecenia gra. Fruit mania download ma świetną grafikę i efekty wideo. Spadające owoce są naprawę fajnie zrobione i gra staje się naprawdę miłą i ciekawą rozrywką.

[Edytuj artykuł]

Mania - Ciekawa gra na temat sortowania śmieci, która ma na celu przekonanie nas do stosowania sortowania śmieci

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!