GamblingXpert

Golden Sevens

autor:

Golden Sevens to jedna z kilkudziesięciu gier dostępna w naszym wirtualnym kasynie. Każdy gracz, który ma ochotę zagrać w te popularna owocówkę, czyli grę, w której są owoce, powinien jak najszybciej zalogować się i zacząć grać.  A jeśli jeszcze nie jesteś naszym graczem, to jak najszybciej załóż konto. Jest to bardzo łatwe i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności. Po podaniu swoich podstawowych danych, nasze kasyno gry wyśle do ciebie maila i wystarczy ze w niego klikniesz. Wtedy od razu znajdziesz się na naszej platformie i już możesz zaczynać grę. Golden sevens online to bardzo popularna gra i niezwykle prosta w obsłudze.

Golden Sevens Online

golden sevens gra

Zasady golden sevens gra są niezwykle proste. Po wejściu na wolna maszynę wystarczy wybrać poziom stawki i już można zacząć grać. Na wejściu widzimy wszystkie maszyny. Symbolem człowieka oznaczone są te, na których aktualnie ktoś gra. Wolny automat golden sevens jest wtedy gdy widzimy kwotę ostatniej wygranej, bądź nazwę gry. Oznacza to, że danego dnia jeszcze nikt na tej maszynie nie grał w automaty online hotspot.  Gdy już wybierzemy automat to klikamy w niego i przechodzimy dalej. Pokazuje nam się wtedy ekran gry oraz różne przyciski wokoło. Widzimy kwotę, z jaką weszliśmy do gry golden sevens download. Obok wysokość stawki. Możemy ją powiększyć, ale nie można jej zmniejszyć. Mamy tez przycisk start, który uruchamia grę. Przycisk tabel, który pokazuje nam dokładne zasady wygrywania w golden sevens free play, to znaczy, jakie układy ile nam dają. Aktywny przycisk ryzyko daje nam możliwość zagrania o swoja wygraną. Możemy ją zwiększyć, ale też jest niewielkie ryzyko, że nam się nie uda. Mnie zazwyczaj się to opłacało.

Free

gry golden sevens online

W gry golden sevens online może grać każdy, bo jest to niezwykle łatwe. Czasem musimy kilka razy grać żeby coś udało się wygrać, ale mnie poszło łatwo i już po trzech obrotach udało się wygrać układ. Potem zagrałem ryzyko i moja wygrana 200 starsów powiększyła się razy dwa. Gra golden sevens free daje każdemu możliwość grania na wirtualne pieniądze, czyli starsy. Nie ryzykujemy własnych pieniędzy i gramy w golden sevens za darmo. Bardzo mi się to spodobało i zacząłem grać w darmowe gry golden sevens, za każdym razem coś wygrywałem i spróbowałem zaryzykować. Wpłaciłem pieniądze i zacząłem grac za gotówkę. Przyznaję, że trochę się obawiałem. Na początku szło mi kiepsko, ale zaraz się odkułem i nawet sporo wygrałem. Cześć z tej wygranej wypłaciłem, a część przeznaczyłem na dalszą grę w gry golden sevens online. Zacząłem tez grać w inne owocówki i muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się gra Sizzling online.

[Edytuj artykuł]

Golden - Przykład wielkiego fana tej gry, który postanowił przyjąć nazwisko takie samo jak gra

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!