GamblingXpert

Gry Na Komputer Jednoręki Bandyta

autor:

Lubicie hazard? A co byście powiedzieli na automaty do gier hazardowych za darmo? Brzmi kusząco? Jak Wam się podoba taki pomysł?

Jak kiedyś kumpel zadał mi te same pytania, które ja teraz zadaję Wam, to wiecie co zrobiłem? Wyśmiałem go. Po prostu zacząłem się z niego śmiać. No, bo co mi takie bzdury wymyśla? Jak to hazard za free? Nie ma w ogóle takiej opcji. Przecież ktoś musi na tym zarabiać. Nie można tak po prostu rozdawać kasy w nieskończoność! Przecież jaki by to miało sens? Kasyna by za moment poupadały, bo nie miałyby z czego się utrzymywać. Zaraz skończyłaby się zabawa, bo nie byłoby gdzie grać. Tak właśnie się dzieje, gdy chce się oddać ludziom za darmo zbyt wiele rzeczy. Później nie starcza kasy na nic. Ani na utrzymanie siebie, ani na utrzymanie takiego kasyna, co jest zdecydowanie gorsze dla nas, graczy. Więc gdy kumpel mnie spytał o grę za darmo, wiadomo, że nie traktowałem go poważnie. Uważałem, że się ze mnie nabija. A gdy zorientowałem się, że mówi absolutnie poważnie, to miałem go za totalnego kretyna. Zacząłem zastanawiać się, jak mogłem tyle lat utrzymywać bliski kontakt z takim idiotą i nie zauważyć tego wcześniej. Nie dostrzec tego, że jest najzwyczajniej w świecie głupi! No i powiedziałem mu to. Dobrze, że znamy się już tyle lat, bo kto inny pewnie by się na mnie śmiertelnie obraził. A tak to tylko uśmiechną się, sięgną po laptopa i wszedł na jakąś dziwną stronę. Coś tam wpisał, coś poklikał i za moment pokazał mi treasure jewels hotspot symulator.

Byłem zaskoczony. Pewnie tak zaskoczony, jak Wy teraz jesteście. A może nawet jeszcze bardziej. Zatkało mnie, gdy widziałem, że jednak jego słowa mogą być prawdą. Bo mogły być i chyba nawet nią były. Nie widziałem, żeby wpłacał gdzieś pieniądze. Nie widziałem, żeby robił jakieś skomplikowane manewry, których nie byłbym w stanie zrozumieć. On po prostu wszedł na stronę, zalogował się na wcześniej założone konto (podobno darmowe!) i zaczął grać.

Nadal nie mogłem wyjść z szoku. Spytałem go zatem, jak to znalazł, skąd wiedział. Myślałem, że może też ktoś mu to pokazał jak on mi teraz, czy tak jak teraz ja Wam o tym mówię. Okazało się, że to wyglądało trochę inaczej. Maciek grał od dawna w kasynie. Ale w takim stacjonarnym. Nie nałogowo, tylko tak o, czasem sobie pogrywał. A czasem też w pubie na automatach. I pewnego dnia, doszła do niego straszna wiadomość. Co prawda później okazało się, że to tylko głupia plotka, jednakże ludzie mówili, że nastąpi wycofanie automatów hazardowych. Przestraszył się i zaczął szperać w internecie. Znalazł jakieś info na temat blocked games online, ale to jeszcze nie było to. W zasadzie to nie do końca wiedział czego szuka. Nie do końca zdawał sobie z tego sprawę, dlatego też miał utrudnione zadanie. Ale szukał, szukał i się nie poddawał ani na chwilę. Wtedy właśnie okazało się, że jednak plotka była tylko i wyłącznie plotką. Nic tak strasznego się nie stanie. Nikt nie zamknie kasyn. Nikt nie zabierze z barów i pubów automatów typu jednoręki bandyta czy innych hot spotów na których tak bardzo lubił grać. Nikt nie odbierze mu tej przyjemności, choć najadł się dość strachu, zanim potwierdzili mu, że to jednak nie jest prawda, że hazardowi nic nie grozi w naszym kraju. No i wtedy też dowiedział się o istnieniu kasyn online. Kasyn, które odmieniły jego życie. Jego, a później także moje.

Otóż jak się okazuje, aby grać, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową i tak jak to zrobił Maciek, zarejestrować się. Na początku mój kumpel wpisywał w wyszukiwarkę: kod bonu star games poszukuje, aby znaleźć jak najlepsze bonusy. I znalazł. Dzięki jego poszukiwaniom, możemy obaj grac za free!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!