GamblingXpert

Hazard Automaty

autor:

Hazard to dziedzina rozrywki znana już przed tysiącami lat przed naszą erą. W kości grano w Chinach, Grecji czy Egipcie już ponad 2 tysiące lat p.n.e. Mało, kto wie, że w tych dawnych czasach nie zawsze grano o pieniądze. Bardzo często gra toczyła się o rzeczy materialne a nawet o niewolników. Gry Hazardowe stały się szybko niezwykle popularne i rozpowszechniły się na całym świcie. W czasach naszej ery stały się częściowo zakazane i dostępne były tylko w wyższych sferach. Stały się rozrywką burżuazji i mieszczaństwa. W XIV wieku naszej ery spopularyzowano znane nam do teraz karty do gry, co spowodowało rozwój gier karcianych. A pierwsza talia drukowana powstała w słynnych drukarniach Gutenberga.

Hazard Automaty Online

maszyny hazardowe automaty

W latach 60. XX wieku powstały pierwsze automaty typu Jednoręki bandyta. I to był ogromny przełom w dziedzinie hazardu. Maszyny hazardowe automaty podbiły świat. Stały się niezwykle popularne, najpierw w stanach, gdzie powstały, a potem na całym świecie, gdyż trafiły praktycznie do każdego zakątka. Większość maszyn tego typu to automaty Hot Spot. Mamy tu ekran na, którym kręcą się walce z symbolami owoców lub innych rzeczy. Gdy zakończy się kręcenie sprawdzamy ile takich samych symboli mamy w jednym rzędzie. Jednak hazard oraz gra hazardowa automaty stała się niedozwolona lub ograniczona. Możemy grać tylko w kasynach lub salonach gier, a ogólnie dostępne automaty są tylko o niskich wygranych. Jeśli chcemy zagrać o naprawdę duże pieniądze to trzeba wyjechać do Monte Carlo lub Las Vegas, które są europejskimi i amerykańskimi stolicami hazardu.

Gry

hazard automaty online

Mamy jednak inne wyjście, zawsze możemy zagrać w hazard automaty online. Są to wszystkie popularne gry karciane, w kości i na automaty przeniesione do sieci. A ty każdy ma do nich taki sam dostęp i może grać w hazard automaty gry bez żadnych ograniczeń. darmowe gry hazardowe automaty dostępne są w najlepszych kasynach, między innymi w polecanym przez nas stargames. Nie musimy tu wpłacać depozytu. Wystarczy założyć swoje konto i grać. Każdy gracz otrzymuje aż 500 darmowych żetonów – strsów na grę. Może zatem grac we wszystkie dostępne darmowe maszyny hazardowe automaty. Gry hazardowe automaty za darmo to tak popularne gry jak sizzling hot, book of ra czy dolphins pearl. Różnorodność zabaw jest przeogromna, także każdy znajdzie coś dla siebie. A gdy znudzą wam się hazard automaty do grania to możecie spróbować trudniejszych gier jak poker czy bakarat, które są podobno królewskimi grami kasynowymi. Jednak hazard automaty free to wspaniała zabawa i jesteśmy przekonani, że ktokolwiek raz spróbuje smaku wygranej i wspaniałej zabawy to będzie tu niejednokrotnie powracał.

[Edytuj artykuł]

Hazard - Jak zwykle ma podwójne znaczenie. Nam dobrze kojarzy się z ruletką czy kartami zaś gdzie indziej z bezpieczeństwem chemicznym

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!