GamblingXpert

Hazard Gry

autor:

Mianem hazardu określamy wszystkie gry i zabawy, w których można obstawić pieniądze, jednak o wygranej decyduje, chociażby w części, przypadek, czy jak to się mówi potocznie ślepy los. Czy jednak hazardowe gry to tylko zło? Według mnie nie. Przede wszystkim świadczyć może historia tej gałęzi rozrywki. Gry hazardowe były obecne już ponad 2 tysiące lat przed naszą era, i znano je w każdym zakątku świata w każdej cywilizacji. W Chinach, Egipcie czy Tebach, wszędzie znano różne gry, w których można było wygrać pieniądze, lub inne wartościowe przedmioty. Mimo tak ogromnych przemian, jakie zachodziły na świecie, ogromny postęp cywilizacyjny i mentalny, nie spowodowały, aby hazard upadł, a wręcz przeciwnie, miał się dobrze i bardzo rozwijał się. Co do losowości to też są różne opinie. Szczególnie, gdy chodzi o gry karciane. Bo przecież każdy gracz w pokera wie, jak ważne są umiejętności i nawet najlepsze karty nic nie dadzą, gdy zawiedzie nas technika i pewność siebie.

Hazard Gry Maszyny

gry hazardowe maszyny

Wraz z postępem technicznym, hazard przybierał różne formy. Na początku były kości i zakłady, potem dołączyły gry w karty. W XX wieku powstały natomiast gry hazardowe maszyny, czyli mechaniczne automaty, z grami na pieniądze. Jednak dopiero upowszechnienie Internetu sprawiło, że hazard i wszystkie jego formy stały się powszechne i równo dostępne. A wirtualne kasyna prześcigają się w dawaniu swoim graczom darmowe gry hazardowe online. Są tu zebrane wszystkie gry w wersji online, jednak za darmo, nie tak jak w stacjonarnym kasynie. Nie płacimy tu depozytu, ani nie ponosimy innych dodatkowych kosztów. Hazard gry maszyny stał się tak popularny, że zyskał wiernych graczy na całym świecie. Hazard gry za darmo możemy znaleźć na bardzo wielu stronach, warto jednak wybierać te najlepsze, najbardziej znane, które są w 100% bezpieczne i gwarantują nam uczciwość i jasność zasad.

Online

hazard gry maszyny

Tak jak pisaliśmy wyżej darmowe hazardowe gry to nie tylko poker czy ruletka. Automaty są bardzo popularne, a wśród gier najlepsze i najchętniej grane są tzw. owocówki, czyli gry, w których symbolami są owoce. Hazard gry maszyny owocowe nazywane są też często grami fruits. Są tu popularne wisienki czy pomarańcze. Zazwyczaj mamy też jakieś symbole ekstra, jak gwiazdki czy siódemki, dzięki którym możemy wygrać dodatkowe darmowe rundy czy bonusowe żetony. Gry te to tzw. hazard gry jednoręki bandyta. Nazwa ta pochodzi od kształtu automatów stacjonarnych, jednak w grze online mamy po prostu przycisk start/stop zamiast charakterystycznej wajchy. Automaty hazardowe gry to tak popularne zabawy jak book of ra gry czy fruits seven. A jeśli nie możemy grać w hazard gry online z powodu braku dostępu do sieci, to polecam gry dla zabawy do pobrania na komputer lub telefon. Symulator hot spot download ma te same gry, co w wersji internetowej i mamy takie same emocje i rozrywkę.

[Edytuj artykuł]

Hazard - To nie tylko ważna dziedzina branży rozrywkowej ale także zagrożenie dla życia

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!