GamblingXpert

Hotspot Book of Ra

autor:

Być może nie ma na świecie nic bardziej interesującego niż granie w maszyny? Tak by się mogło wydawać.

Można mieć najróżniejsze zainteresowania. Pośród nich zas maszyny do gier mogą być jednym z głównych – lub nie znajdować się wcale w polu zainteresowań. To, czym się kto interesuje jest indywidualną sprawą danej osoby.

Moim zdaniem maszyny do gier mogą spełniać rolę odstresowującą, uspokajać i pozwalać bez wyrzutów sumienia zając się sobą. Na hasło graj za darmo w kasyno natychmiast zapala się w głowie lampka, która podpowiada, którędy należy się udać do najbliższego punktu, w którym można się oddać nałogowi.

Oczywiście, nie zawsze musi to być nałóg. Czasem po prostu jednoręki bandyta owoce clasik jest idealnym partnerem do jednostronnej rozmowy. Lepiej niekiedy porozmawiać z żyrafą lub tonącym okrętem niż z własną rodziną – a jeśli w miejsce absurdalnym pomysłów wstawić jednorękiego – przecież to doskonały pomysł na spędzenie wolnego wieczoru.

Można również wymyślać sobie różne pomysły, ciekawe lub mniej ciekawe. Na rzykład na nowe przedstawienie teatralne. Na przykład takie o zabijaniu i smierci. Wyobraźmy sobie, że taki przykładowy projekt zakłada produkcję, promocję, otwartą próbę (jedną lub dwie), premierę i jeden pokaz popremierowy przedstawienia pt.: «Baśń o zbrodni masowej». Przedstawienie ponadto obudowane zostanie dwoma warsztatami związanymi tematycznie z treścią spektaklu. Zostaną w nim wykorzystane techniki teatru papieru i elementy storytellingu. Prawda, że pasjonujące? Do tego pomysłu jeszcze będę wracać.

Zatem – jak już ustaliliśmy – spędzanie wolnego czasu przed maszynami może być inspirujące i spełniać różne role, w zależności od tego, co się dzieje w głowie osoby usadowionej przed miejscem, gdzie rozgrywa się gry wirtualne hazardowe slizing albo inne tego typu rzeczy. Głowa myśli o czymś zupełnie innym, tętno przyspiesza albo zwalnia, skupiamy uwagę na czym innym i nie w głowie nam problemy dnia codziennego. Wtedy mogą narodzić się najlepsze, najciekawsze pomysły.

Może się również pojawić w naszych głowach pytanie o hot spot gry on-line – zapewniam jednak, że wszystkie one doskonale się spisują, bez względu na to, jak się dana gra nazywa, czy gra się w niej owocami, kartami do gry czy innymi pakamerami. Nie ma znaczenia również wygląd interfejsu czy kolory na ekranie. Maszyna jest na pewno równie uspokajająca co głaskanie spokojnego kota albo patrzenie w dal nad brzegiem oceanu. Ważne by siedzieć przed nią z wyprostowanymi plecami i dziarsko opróżniać portfel, bowiem tylko inwestycja może się zwrócić. I to z nawiązką. A wszak nie ma nic przyjemniejszego niż taka nawiązka...

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!