GamblingXpert

Internetowa Gra Ruletka

autor:

Internetowe gry są moim ulubionym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia. Nie wiem co w nich jest takiego wyjątkowego, ale za każdym razem, kiedy mam możliwość znalezienia się w wirtualnym kasynie, jestem po prostu bardzo szczęśliwy. Uwielbiam te emocje, które dostarczają gry hazardowe, ten dreszczyk emocji i chwila zaskoczenia czy uda się wygrać czy nie. To jest fascynujące, że tyle osób decyduje się na grę w kasynach. I nie zawsze z powodów finansowych, ale też w dużej mierze dla czystej przyjemności. Kiedy ja zaczynałem grę w kasynie myślałem rzeczywiście tylko o możliwość wygrania dużej kasy. Dopiero co skończyłem studia, miałem jakąś dorywczą pracę, której szczerze nie lubiłem, zrzędzącego szefa i sami pewnie też tak mieliście lub macie, słabo płatną. Byłem zdecydowany żeby coś zmienić, ale jak to zawsze w takich chwilach bywa, żadnych ciekawych ogłoszeń, albo co gorsza nieciekawe oferty pracy. Pogarszać swojej sytuacji nie chciałem, więc z zaciśniętymi zębami czekałem na lepszy moment. Tak mijał tydzień za tygodniem, a moja frustracja rosła. Nie wytrzymałem i zwolniłem się z dnia na dzień. Znajomi mówili: co robisz? Głupi jesteś! Trzeba było najpierw znaleźć coś lepszego. Przecież teraz tak trudno z pracą. A jak nic lepszego nie znajdziesz? Z czego będziesz żył? A ja miałem już świetny pomysł.

Maszyny kasyno gry! To był mój pomysł na nową pracę. Tyle ile chce, kiedy chce, bez szefa nad głową. Ja sam dla siebie stałem się szefem, przynajmniej na jakiś czas! Muszę się przyznać, że z perspektywy czasu moja decyzja była odważna, nawet zbyt odważna. Teraz nie wiem czy zrobiłbym tak samo, chyba wolałbym skupić się najpierw na nowej pracy, niż stawiać wszystko na jedną kartę. Jednak w moim przypadku okazało się świetną zmianą na lepsze i wynikło z tego więcej dobrego niż złego. Natomiast nie jestem przekonany czy gdybym jeszcze raz zdecydował się na taką odważną decyzję nie skończyło by się na przykład jakimiś spektakularnymi stratami. Wiem jedno, trzeba być ostrożnym w wielu kwestiach. Tyle szczęścia, że moja gra w kasynach przynosiła mi niewielkie korzyści. Salon gier automaty online stał się moim sposobem na życie przez kilka miesięcy. Grałem w ciągu dnia, jak miałem ochotę to również w nocy. Nikt mnie nie kontrolował, a to lubię najbardziej. Wolność.

Miałem sposób na gry w maszyny i w ruletkę. I moja strategia wielokrotnie przyniosła mi wygraną. Jednak kiedy poczułem, że szczęście może się ode mnie odwrócić kończyłem grę. Starałem się zawsze zachować równowagę, bo zdaję sobie sprawę, że łatwo jest wpaść w nałóg. Dlatego szukałem idealnej pracy i po kilku miesiącach ja znalazłem. Bez chwili zastanowienia przyjąłem ofertę, bo wiedziałem, że czas najwyższy wrócić do normalnego funkcjonowania. Nie znaczy to, że zrezygnowałem z grania. Po prostu ograniczyłem czas korzystania z wirtualnego kasyna, ale nadal jest to forma dodatkowego zarobku. Nie wiem jak przestać grać w ruletkę czy inne gry hazardowe, dlatego jest to moja mała, ale niegroźna pasja. Często wybieram też darmowe granie hazardowe, żeby nie wyjść z wprawy.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!