GamblingXpert

Jackpot 6000

autor:

Jackpot 6000 online to wspaniała gra na Automaty Online, utrzymana w klasycznym klimacie gier tego typu. Mamy tu estetycznie zbudowany automat, w którym na samej górze widzimy układy wygranych i symboli, wraz z kwotami, jakie możemy wygrać przy danej stawce, za jaką gramy. Poniżej mamy ekran z trzema walcami, na których obracają się symbole, oraz pięć rzędów z liniami wygrywającymi.

Jackpot 6000 Online

jackpot 6000 gra

Gdy trafimy na trzy symbole gwiazdki w jackpot 6000 gra, możemy liczyć, przy stawce 1 za linię, na wygraną rzędu 100 monet. Gdy wylosujemy trzy dzwonki obok siebie, to zgarniamy 80 monet. Następnymi układami są trzy symbole owoców obok siebie. Za trzy winogrona w jackpot 6000 game mamy 60 monet, za cytryny 20 monet, i tyle samo za trzy symbole wiśni. Jackpota o wartości 6 tysięcy monet, przy minimalnej stawce za linię, wygrywamy gdy trafimy trzy symbole jokera. Za mniejsze trafienia oczywiście też zgarniamy wygrana oraz darmowe wolne rundy. Dodatkowym atutem gry jackpot 6000 slot jest opcja gry w orzeł czy reszka. Za każdym razem, gdy uda się coś wygrać, możemy postawić naszą wygraną, lub jej część, na grę w rzut moneta. Mamy 50% szans na jej podwojenie. Gdy nam się to uda, to o tę wygraną znów możemy zagrać w orzeł czy reszka. Możemy tak grać cały czas i wielokrotnie podwajać naszą wygraną w jackpot 6000 free. Ta opcja jest bardzo atrakcyjna i pozwala wygrać nam naprawdę duże pieniądze, jeśli jednak nie chcemy ryzykować zawsze możemy odebrać nasza wygrana i dopisać ją do naszego konta. Opcja gry w monetę pojawia się przy każdej naszej wygranej w grze jackpot 6000 gratis.

Jackpot 6000 Online Free

jackpot 6000 online free

Jackpot 6000 online free to tez możliwość zagrania na poziomie supermaster. Gdy wybierzemy maksymalną możliwą stawkę w grze, oraz wygramy, nawet najmniejsza wygraną, to mamy dostępną opcję supermaster. Pierwszą korzyścią jest to, że automatycznie mamy stawkę 20 monet za każdą z pięciu linii wygrywających. Dodatkowo pojawia się tu opcja dwóch jokerów obok siebie na dowolnych bębnach. Gdy trafimy taki układ, to gra jackpot 6000 betsson daje nam wygraną niespodziankę i jest to od 10 do 6 tysięcy monet gratis. W każdej chwili możemy skończyć grę w tym trybie i przejść do podstawowego ekranu gry jackpot 6000 download. Kasyno umożliwia nam też dostosowanie gry do swoich preferencji, możemy sterować dźwiękiem w dowolny sposób, oraz ustawiać poziom szybkości gry. Wówczas gra na maszyny jest szybsza i runda jest zdecydowanie krótsza. Jeśli macie ochotę na grę na automacie w starym klasycznym stylu, ale z nowoczesnymi układami i wygranymi to zapraszamy do zabawy.

[Edytuj artykuł]

6000 - To nie tylko suma która każdy chciałby mieć ale także liczba genów jaką możemy posiadać.

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!