GamblingXpert

Joker Wild

autor:

Jeżeli lubisz grać w karty a gra w pokera sprawia Ci przyjemność, jednak nie możesz akurat znaleźć kompanów do gry, a poker online nie jest tym czego szukasz to chyba najlepszą alternatywą będzie Joker Wild poker. Jest to oczywiście gra na maszynie, ale gwarantuję Ci, że jest nie mniej pasjonująca od standardowego pokera. Różnica głównie dotyczą wygranych, są one z reguł większe a do tego w Joker Wild game możesz trafić jackpota, czyli coś czego nie uświadczysz przy stole pokerowym.

Joker Wild gra

Dla każdego, kto miał do czynienia wcześniej z tradycyjnym pokerem zasady gry będą z pewnością zrozumiałe. Jest kilka różnic, które powodują, że Joker Wild automat jest inny niż tradycyjna rozgrywka przy stole, ale ogólne zasady są bardzo podobne, a układy kart niewiele różnią od tych dobrze znanych. Przede wszystkim w Joker Wild card występuję karta jokera. Tradycyjnie zastępuje ona wszystkie inne karty i tutaj ciekawostka, jeżeli uda ci się trafić czwórkę np. cztery asy i jako piąta karta pojawi się właśnie nasz joker, to wtedy masz układ kart zwany piątką. Czegoś takiego nie ma w zwykłej grze, bo nie ma możliwości ułożenia pięciu tych samych kart a joker po prostu nie występuje. Piątka oczywiście to więcej niż czwórka, zatem wygrywasz więcej. Pozostałe układy są raczej bez zmian z tym, że cały czas w grze uczestniczy joker, który będzie traktowany zawsze jako najlepsza dla Twojego układu karta. Pojawienie się w grze jokera daje graczowi ogromne szanse na wygraną. Nie dość, że dysponujemy wszystkimi znanymi układami to jeszcze joker zwiększa szanse na ułożenie kart dla nas najbardziej opłacalnych. Joker Wild symulator daj nam dodatkowe podpowiedzi, czyli jakie karty warto zatrzymać w trakcie jednej rozgrywki a jakich nie. Do tego oblicza jeszcze na bieżąco prawdopodobieństwo trafienia konkretnych układów. Statystyki takie zwiększają szansę na wygraną i pozwalają na wybór najbardziej optymalnych rozwiązań w danym momencie gry. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko przypadkowego doboru kart a zdecydowanie rosną nasze szanse.

Joker Wild Poker

Joker Wild casino

Gra ma swoich wiernych fanów a oferta kasyn w tym temacie jest bardzo szeroka. Mamy np. Joker Wild Jacks or Better, gdzie układy kart zaczynają się dopiero od waletów. Niektóre kasyna oferuja nawet Joker Wild download, który pozwoli zainstalować aplikację na naszym komputerze i mieć ją zawsze pod ręką. Jednak dzisiaj w dobie internetu, nie ma to chyba aż tak dużego znaczenia. Gra w przeglądarce jest równie łatwo dostępna podobnie jak inne gry np. Book of Ra deluxe online. Co ciekawe kasyna udostępniają darmową wersję gry. Darmowe gry hazardowe automaty są sposobem kasyna na pozyskanie nowych użytkowników. Jednak nie tylko kasyna na tym zyskuje, gracze także. Możne przed przystąpieniem do zabawy na prawdziwe pieniądze porządnie potrenować i zobaczyć czy danego dnia mamy szczęście, czy w pełni rozumiemy zasady gry i czy po prostu gra nam się podoba. Jeżeli jesteśmy odpowiednio cierpliwi możemy pokusić się o opracowanie naszego własnego, sprawdzonego systemu gry, który znacznie powinien zwiększyć nasze szanse na wygraną. Jest o co walczyć bo w grze możemy trafić naprawdę duże jackpoty, a szanse akurat dla tej konkretnej pozycji są dosyć spor.

Gra

Jeżeli zatem tradycyjna hot spot gra nie do końca cię satysfakcjonuje lub po prostu potrzebujesz drobnej odmiany to może właśnie takie połączenie pokera i automatów jest najlepszym wyjściem. Pamiętaj, że zawsze możesz zagrać za darmo i przetestować aplikacje. Wystarczy tylko założyć darmowe konto w jednym z polecanych przez nas kasyn i już możesz grac do woli.

[Edytuj artykuł]

Wild - To dzika natura którą warto podziwiać będąc w nowym meksyku. Tak więc graj z nami aby wygrać na to pieniądze

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!