GamblingXpert

Lucky 8 Line

autor:

Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować kolejną ciekawą grę typu owocówka. Swoim wyglądem Lucky 8 line online przypomina tradycyjne maszyny automaty. Różnica jednak wbrew pozorom jest spora, przede wszystkim dlatego, że mamy do dyspozycji aż osiem linii. W wersji standardowej automaty z trzema bębnami obsługują pięć linii: trzy w poziomie i dwie po przekątnej. Lucky 8 line automat poszedł o krok dalej i dołączył jeszcze trzy linie w pionie. Mogłoby się wydawać, że to niewielka zmiana, ale ta drobna modyfikacja ma ogromne znaczenie dla naszych wygranych. Policzcie sami o ile wzrosną Wasze szanse na wygraną jeżeli dołożycie jeszcze trzy linie do tego nieskomplikowanego automatu. Odpowiedź bez zbędnych wyliczeń jest oczywista.

Lucky 8 Line Online

Maszyna Lucky 8 line

Celem gry jest oczywiście ustawienie tych samych symboli w jednej linii. Jest to podstawowe zadanie i dotyczy wszystkich tego typu automatów. Najlepszy wynik osiąga się w momencie ustawienia tych samych symboli we wszystkich możliwych liniach. W przypadku tradycyjnych owocówek będzie to pięć linii, a w przypadku symulator Lucky 8 line będzie ich aż osiem, przy czym należy zaznaczyć, że poziom trudności nie zmienia się. Przecież jednoręki bandyta owoce online w którym pojawia się aż pięć bębnów może mieć do ustawienia kilkanaście ,a czasem nawet ponad dwadzieścia linii, ale osiągnięcie takiego rezultatu przy pięciu bębnach jest o wiele trudniejsze niż przy trzech. W przypadku Lucky 8 line slots dostajemy jakby trzy dodatkowe linie całkowicie za darmo, czyli trzy dodatkowe wygrywające linie, które w żaden sposób nie wpływają na trudność rozgrywki. To zapewne ten fakt powoduje, że gra zjednuje sobie coraz więcej fanów w sieci.

Za Darmo

Lucky 8 line slots game

Żeby zagrać i przekonać się jak wspaniała gra jest nasz bohater wystarczy tylko zarejestrować konto w odpowiednim kasynie. W dobie internetu nie musimy nawet płacić, żeby poczuć choć odrobinę emocji bowiem jest dostępna Lucky 8 line za darmo. Po zalogowaniu się do kasyna wystarczy tylko wybrać zagraj w Lucky 8 line i w zasadzie to wszystko. Możemy cieszyć się grą bez ponoszenia żadnych kosztów a co najważniejsze bez ponoszenia żadnego ryzyka, że cokolwiek stracimy w grze. Jeżeli ocenimy grę i dojdziemy do wniosku, że podoba nam się ona i że szanse na wygrana mamy spore to możemy dokonać depozytu i grac już na poważnie. Myślę, że gra Lucky 8 line nikogo nie zawiedzie, jest tak skonstruowana, że trudno w niej nie wygrać choćby drobnych sum pieniędzy. Nie twierdzę, że po rozpoczęciu zabawy od razu trafimy najwyższą wygraną, ale drobne kwoty są jak najbardziej możliwe a dzięki temu gra wciąga bez końca. Najważniejsze jednak jest to, żeby znaleźć kasyno bez depozytu, które ma swojej ofercie grę. Nie będzie to trudno z uwagi na fakt, że gra staje się coraz popularniejsza, a kasyna internetowe praktycznie zawsze oferują grę bez pieniędzy.

Jeżeli zatem nie jesteś jeszcze zdecydowany czy zagrać w te pasjonującą grę to już teraz przetestuj ją za darmo i sam oceń czy jest ona dla Ciebie. Maszyny automaty występujące w internecie mają tę wspaniała możliwość, że zawsze można sprawdzić je za darmo. Ja polecam testowanie gier nie tylko nowym użytkownikom kasyn, ale także stałym bywalcom i doświadczonym graczom. Zawsze lepiej dobrze sprawdzić dany automat zanim zdecydujemy się wpłacić swoje pieniądze. Myślę, że Lucky 8 line to ciekawe rozwiązanie dla graczy ceniących sobie prostoto i jednocześnie elegancję. Daje nam wiele satysfakcji z rozgrywki, ale przede wszystkim daje ogromne możliwości wygranych, czego sobie i Wam życzę.

[Edytuj artykuł]

Lucky 8 - Jeżeli interesujesz się nie tylko tą świetną gra ale także walutą amerykańską czyli dolarami to zainteresuje ciebie ten zestaw

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!