GamblingXpert

Maszyny Do Gier Prawdopodobieństwo Wygrania

autor:

Zdradzić Ci sekret? Czytaj dalej, a dowiesz się, w jaki sposób skuteczniej grać na automatach do gier. W dzisiejszych czasach maszyny do gier można spotkać nie tylko w ekskluzywnych kasynach, które kojarzysz, z filmów z Jamesem Bondem i które dostępne były dla nadzianych ludzi w smokingach. Dzisiaj jednorękiego bandytę znajdziesz w każdym barze, stacji benzynowej, a nawet w pizzerii. Powstają też coraz częściej mini kasyna, gdzie spotykają się i rywalizują ze sobą znajomi. Mówi się, że szansa na wygranie na maszynach zależy od szczęścia, nieraz ma się lepszy dzień, a niekiedy gorszy. Po części jest to prawda, ale szczęściu można pomóc.

Ja zanim zacząłem grać, najpierw dużo obserwowałem moich znajomych. Zaczynałem powoli od małych stawek na różnych maszynach – to moja taktyka gry na automatach – nie każda maszyna jest tak „szczęśliwa” jak inne, a mówiąc szczęśliwa mam na myśli jak często się na niej wygrywa. Potem, kiedy już wyczujesz, która maszyna jest najlepsza, możesz grać bardziej pewnie. Ale zaraz chwila, chciałbyś spróbować, ale nie masz nawet pojęcia jak wygląda automat do gier? Może najpierw preferowałbyś rozeznać się w temacie i wypróbować maszyny do gier przez internet?

Jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie masz w okolicy gdzie pograć, albo po prostu nie chce wychodzić Ci się z domu. Dzięki swojemu komputerowi możesz poczuć się jak profesjonalny gracz i spróbować się w kasyno gry online. Ja sam, kiedy w tygodniu przychodzę z pracy dla relaksu odpalam komputer i gram w różne odmiany pokera lub w ruletkę. To świetna zabawa i zero ryzyka. A jeżeli nie mam ochoty wychodzić w weekend z kolegami to mogę grać online także na prawdziwe pieniądze – i tu mój sekret numer dwa – zawsze ustalam sobie kwotę, jaką mogę rozporządzić – dzięki temu nie zniechęcam się szybko, bo Jednoręki Bandyta to gra dla zabawy. Moi znajomi także rywalizują online.

A co jeśli nie zawsze masz dostęp do internetu? Nie ma żadnego problemu – wpisujesz w wyszukiwarkę symulatory gier automatów download i cieszysz się identycznymi maszynami jak w prawdziwym kasynie. Jeśli będziesz miał okazję kiedyś zagrać na realnym automacie to będziesz już wiedział, o co biega, ponieważ zdobędziesz ważne doświadczenie przed swoim monitorem. Pamiętaj nigdy nie siadaj do maszyny, w którą nie masz pojęcia jak grać – po co masz tracić nerwy i kasę? Lepiej wszystko przećwiczyć na sucho w domu. Ja sam powoli przerzucam się na granie za pieniądze tylko online – nie muszę się nigdzie ruszać i nic mnie nie rozprasza dzięki czemu mogę podejmować trafniejsze decyzje – dlatego polecam Ci maszyny do gier przez internet.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!