GamblingXpert

Penalta Automatu Online

autor:

A co jeśli znudzi nam się domowy pc symulator download i zniechęcimy się do niego? Jak rozwiązać taki problem, jak do niego w ogóle podejść? To kłopot, z którym mierzy się niewielu zagorzałych hazardzistów, jednak ma on dla tych nielicznych istotne znaczenie.

Może nie będę oryginalny, gdy powiem, że to przypadłość okropna, pomiędzy przeżywaniem żałoby a odstawieniem nałogu. Pomoże nam w przezwyciężeniu tego stanu nieoceniona... wyobraźnia! Nie będzie zajmować nas ranking gier czy nowe wyniki ale to, co urodzi nasza głowa.

Wyobraźmy sobie coś ekstremalnie niewyobrażalnego. Na przykład przygotowanie pięknego przedstawienia teatralnego dla gimnazjalistów. Trudne? Niewątpliwie. Niewykonalne? O nie! Prostsze niż pełna talia kart playboya polska – bez dwóch zdań. We współczesnym polskim życiu teatralnym niezwykle trudno znaleźć propozycję skierowaną do widza w takim wieku i ukierunkowaną na jego potrzeby, na co zwracają uwagę również krytycy teatralni. Zatem podejmijmy wyzwanie.

Żeby się nie rozdrabniać – spróbujmy wyobrazić sobie, jak on może wyglądać. Powinien na przykład zawierać elementy animacji lalek teatralnych, szeroko rozwinięta powinna być fabuła, tak, by wciągnęła młodych widzów.

Współczesny polski teatr dla młodego widza skupia się przede wszystkim na dzieciach; w przybliżeniu mówić można o uczniach szkoły podstawowej (w tym również tych najmłodszych). Przyglądając się tytułom przedpołudniowych propozycji spektakli w repertuarach polskich teatrów nietrudno dostrzec, że młodzieży proponuje się przede wszystkim adaptacje lektur, rzadko przygotowując inscenizacje, których temat i formuła odpowiadają potrzebom estetycznym i psychicznym nastolatka. Pierwsze kasyno wirtualne w Polsce jest zdecydowanie mniej ciekawe niż takie wyzwanie – mam przynajmniej takie ważenie. Zamiast po szkole hazardowe rozrywki uprawiać, młodzi ludzie mogliby po prostu pójść do teatru – czy to nie ciekawsze rozwiązanie?

Równie często teatry grają w charakterze propozycji dla szkół farsy albo inne sztuki (zbyt poważne lub zbyt infantylne), niekoniecznie mające znaczenie dla rozwoju młodych ludzi. Wnioskodawcy zależy na propozycji odpowiadającej na (być może nienazwane) zapotrzebowanie wśród młodzieży, na spektaklu, który uciekałby od prostej rozrywki i był wypowiedzią intencjonalnie skierowaną do nastolatków. Już nie piramidy apex online ale kultura i sztuka mogłyby zainteresować dzieciaki.

A zatem uciekajmy od prostej rozrywki, dajmy gimnazjalistom to, o czym jeszcze nie wiedzą, że tego chcą! To wcale nie musi być trudne. Jedyne, czego potrzeba, to trochę wysiłku, samozaparcia i dobrej woli, cała reszta już będzie naprawdę bardzo prosta. A jeśli wydaje wam się, że to nieprawda – po prostu spróbujcie!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!