GamblingXpert

Reel King

autor:

Reel king online, to automat do gry, zwany hot spot, lub jednoręki bandyta. Jest to gra, w której dzięki niezliczonym możliwościom kombinacji wygrywających, oraz specjalnej grze bonusowe, mamy szanse wygrać duże pieniądze, oraz wspaniale bawić się i relaksować. Tak jak w podobnych grach tego typu na automaty, w pierwszym kroku wybieramy kwotę z naszego konta w kasynie, lub ilość darmowych starsów, z jakimi chcemy wejść do gry. Następnie ustalamy stawkę za jaką chcemy grać. Możemy zacząć od stawki równej 2, ale możemy ja też zwiększyć aż do 200. Natomiast w grze bonusowej, nasza wygrana może wynieść od pięciu do nawet pięciuset, dzięki czemu możemy wygrać nawet pięćsetkrotność naszej stawki w reel king automat.

Reel King Online

symulator reel king

Symulator reel king to maszyna online, która posiada pięć walców, oraz 20 linii wygrywających. Zawsze jednak możemy zmniejszyć tę liczbę. Wygrywające symbole liczymy od lewej do prawej. Mogą one być w poziomie oraz w różnego rodzaju zygzakach. Wszystkie możliwe kombinacje, możemy przejrzeć wchodząc w funkcję: tabela, więcej, oraz w opcje pomocy w reel king stargames. Mamy tutaj symbole owoców: śliwki i wiśni. Za trzy lub więcej obok siebie zgarniamy przy najniższej stawce od 20 do 80 żetonów. Więcej wygrywamy, gdy wylosujemy trzy lub więcej symboli liczby 10 oraz liter K, J, Q. Zyskujemy tu od 40 do aż 400 starsów. Symbol worka ze złotem z napisem jackpot to wygrana przy kombinacji pięciu symboli nawet w wysokości 1000 żetonów, przy najniższej stawce za linię. W reel king kasyno, mamy tez symbol czapki joketa z napisem wild, jego własność jest taka, iż zastępuje wszystkie inne symbole na linii wygrywającej.

Reel King Download

gra reel king

Gra reel king posiada też specjalna opcję bonusową. Na walcach może pojawić się nawet do pięciu kombinacji symbolu flagowego tej gry, czyli Real Kinga. Dzięki temu dostajemy kolejny indywidualny zestaw walców, na których możemy zgarnąć kolejne wygrane. Jednak, gdy któryś z króli nie przyniesie wygranej, wówczas znika on z ekranu. Maszyna reel king to także układy siódemek, za które możemy zgarnąć przy najniższej stawce nawet 1000 starsów. Ale liczone są one tylko w grze features reel king download. Polecamy każdemu ten automat, gdyż mamy świetną zabawę i naprawdę duże wygrane. A 20 linii wygrywających sprawia, ze nasze szanse są naprawdę duże. Zawsze też możemy zagrać w opcje ryzyko, która może nawet kilkunastokrotnie powiększyć naszą wygraną. Gry hazardowe reel king to świetna zabawa dla każdego.

[Edytuj artykuł]

Reel - To bardzo popularny konkurs dla dziecki, w którym mają za zadanie namalować ulubione stworzenia morskie

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!