GamblingXpert

Ruletka Do Pobrania Na Komputer Za Darmo

autor:

Gry w kasyno za prawdziwe pieniądze to coś zdecydowanie lepszego niż jakieś beznadziejne gierki na konsoli. Z prostego powodu: pozwalają zarobić!

Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic przeciwko grom telewizyjnym. Jak ktoś chce grać na konsoli, niech gra. Jak ktoś chce bezmyślnie tłuc w klawiaturę komputera, żeby wygrać wyścig samochodowy, niech to robi. Mi to absolutnie nie przeszkadza. Powiem więcej, ja też czasem lubię sobie pograć. Lubię się wyżyć grając bezmyślnie, zapominając o całym świecie. To fajna rozrywka. Coś tam sobie klikniesz, tu coś wciśniesz, tam coś pojedzie, tutaj wystrzeli i już zapominasz o tym, że w pracy miałeś ciężki dzień a dziewczyna Cię rzuciła. Chwila głupkowatej gry a od razu stajesz się szczęśliwszy i wszystko jest o wiele przyjemniejsze i bardziej relaksujące. Zatem nie, nie mam nic przeciwko konsolom. Jednakże osobiście wolę inną grę. Wolę automaty do gier online, bo to dzięki nim jestem w stanie odpocząć, ale także wygrać pieniądze. Właśnie te pieniądze są tą małą, ale jakże istotną różnicą, sprawiającą, że hazard jest lepszy od zwykłych gier. A hazard jest lepszy, nie tylko dlatego, że jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Tak, dokładnie tak jak mówię. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze osiemnastki, nie masz możliwości grać legalnie w pokera, ruletkę czy nawet na kolorowych automatach, które wyglądają jakby były zabawką dla dzieci. Tylko wyglądają, zabawką dla dzieci nie są, także jeśli nie masz osiemnastki, przykro mi, ale jeszcze trochę możesz poczekać. Tym bardziej, że jest na co czekać. Ja czekałem długo i nie żałuję. Czekałem i czekałem aż w końcu sam mogłem zagrać, tak jak grał mój ojciec, wujek, dziadek. Wszyscy grali. Można powiedzieć, że ta pasja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Bo właśnie tym jest dla mnie hazard: pasją. Pasją, która nie przeminie nigdy, co najwyżej może się jeszcze bardziej rozwinąć.

Ale teraz jest coś, czego mój dziadek, wujek, ani nawet ojciec nie zdążyli doświadczyć w swojej młodości. Coś czego doświadczyłem ja i czego doświadczy w przyszłości mój syn, może nawet wnuk. Otóż mam na myśli kasyna online. Kasyna, do których nie musisz chodzić, bo możesz z nich korzystać za pośrednictwem internetu. Nie wiedziałem jeszcze niedawno, że coś takiego jest możliwe, ale pewnego dnia ujrzałem reklamę na której było napisane: zagraj i wygraj bez depozytu. Uznałem, że spróbuję. Bo właściwie co mi szkodzi? Nie mam nic do stracenia. I spróbowałem. Zagrałem. Co prawda na początku miałem drobny kłopot. Nie wiedziałem jak się za to zabrać, ale kompetentna obsługa strony, bardzo szybko wyjaśniła mi o co chodzi i w jaki sposób powinienem się za to zabrać. Już wtedy nie stanowiło to dla mnie najmniejszego problemu. Bardzo szybko nauczyłem się rozgrywać takie partie pokera, że każdy z graczy w rodzinie byłby ze mnie dumny. Szybko posiadłem wiedzę, o jakiej wcześniej mogłem tylko pomarzyć. Szybko zaznajomiłem się z wszelkimi grami. I już teraz, gdy wracałem zmęczony z pracy, to dosłownie kilka minut dzieliło mnie od otwarcia drzwi do domu do uruchomienia sizzling hot na swoim komputerze. Był to mój ulubiony sposób na relaks. A do tego sposób dzięki któremu zabiałem, i to dużo więcej niż w pracy normalnej, na pełnym etacie. Zarabiałem i cieszyłem się z wygranej jak małe dziecko. To było niesamowite. Poczułem się jakbym mógł wygrać wszystko. Pewność siebie to dodatkowa rzecz jaką zyskałem dzięki temu.

Poza tym, zacząłem grać też w inne gry. Ale dużo też o nich czytałem, uczyłem się od innych użytkowników. Zawsze uczyłem się od najlepszych, wyszukiwałem i wyczytywałem wszelkie informacje jakie tylko mogłem znaleźć, odnośnie hazardu. I tak na przykład dowiedziałem się jakie są zyski z liczenia kart w black jacku. W zasadzie to bardzo dużo się dowiedziałem. I do tej pory bardzo dużo się dowiaduję. Bo tak jak mówiłem, hazard to moja największa pasja!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!