GamblingXpert

Ruletka Jak Wygrać Obstawiajac Kolor

autor:

Różni ludzie zastanawiają się, jak to zrobić, żeby ruletka jedna liczba zadziałała. Najwięcej myślą o tym ludzie niedoświadczeni w tego typu przedsięwzięciach, tacy, którzy nie mogą sobie pozwolić na wydanie dużej ilości pieniędzy i którym szkoda ich wydawać. To wydaje się najprostsze, obstawić jedną liczbę, postawić na nią wszystko i zgarnąć sporą sumkę na pokrycie długów, wydatków, rachunków, opłat bieżących.

Tych, którzy szukają prostej odpowiedzi na wątpliwość co do jednej, zwycięskiej liczby, muszę, niestety, rozczarować. Nie ma jednego prostego patentu. Podobnie jak nie sposób wygrać wyłącznie obstawiając kolor. Zresztą wszystkie mechanizmy hazardowe, które wydają się łatwe i pozornie proste do opanowania, są tak naprawdę złożone i skomplikowane.

Wydawałoby się, że to takie proste, wystarczy wpisać odpowiednią cyfrę, złożyć do kupy właściwe zdanie, podać jakąś daną lub kilka danych, i już wykwita z tego niesamowity zysk, sypią się monety i banknoty, nie ma ograniczeń finansowych i w ogóle życie jest piękne. Myliłby się jednak ten, kto by tak myślał.

Żadna ruletka czy nawet bardzo modny zynga slot automat nie działają w ten sposób. Jeśli komuś taki trick się udaje, dzieje się tak dlatego, że zadziałał przypadek, coś się wydarzyło i było to wydarzenie, które zajść mogło raz na jakiś czas, na pewno nie regularnie. Skąd zatem taki łut szczęścia? Znikąd, to prezent, dar, niespodzianka od losu.

Podkreślę to raz jeszcze: nie ma jednego sprawdzonego pomysłu na wygrywanie przez obstawienie tylko jednej cyfry. Jeśli coś takiego wydarza wam się regularnie podczas grania, jeśli wypłaty black jack sypią się regularnie, powinniście powziąć podejrzenia co do właściwego oprogramowania, z którego korzystacie. Proste wprowadzenie komendy znajdź gry download to a mało, by mieć pewność, że ściągnęło się dobrą, poprawną wersję gry hazardowej. Należy również bardzo uważać na gry przeglądarkowe, nie każda witryna www jest godna zaufania, nie każdej należy powierzać swoje pieniądze opłacając ją smsem czy przelewem.

Gdyby rzeczywiście wystarczyło wypowiedzieć magiczne zaklęcie, na przykład gram hot spot albo abra kadabra – życie hazardzistów stałoby się bardzo proste i szybko wzbogaciliby się oni, żyli w dostatku i niczego by im nie brakowało. Ponieważ jednak cała sprawa jest bardziej skomplikowana a i bez tych kłopotów sposób i system (a właściwie systemy) gry nie należą do najprostszych, hazard jest tak pociągający i przyciąga do siebie bardzo dużo ludzi. Kusi i mami obietnicami, proponując bogactwo ograniczone tylko pracowitością. Nic jednak nie ma za darmo – a to, co jest, zwykle nawet i tego „darmo” nie jest warte.

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!