GamblingXpert

Ruletka Amerykańska

autor:

Każdy wytrawny gracz kasynowy zna zasady ruletki na wylot i z pamięci potrafi powiedzieć, jaki zakład jest, na jakim polu. Jednak, co warto wiedzieć zanim przystąpimy do gry, a nie mamy o tym zielonego pojęcia? Otóż po pierwsze ruletka to gra losowa, czyli to od przypadku zależy, jaki numer na kole wypadnie. Jeżeli gramy na pieniądze, to jest to gra hazardowa, gdyż obstawiamy pieniądze lub zakupione żetony na konkretna wygraną, przy czym nie mamy żadnej pewności, jaki będzie wynik. Daje to oczywiście niesamowite emocje i adrenalinę. Warto jednak wiedzieć nieco więcej zanim zaczniemy grać na pieniądze.

Hazardowa Ruletka Amerykańska Online

Po pierwsze są dwa typy gry – europejska i ruletka amerykańska. Różnica między nimi jest dość subtelna, otóż w pierwszej na planszy mamy jedno zero, tzw. pojedyncze 0, a w drugiej dwa, czyli podwójne 00. W ogóle, jeśli chodzi o ruletka amerykańska zasady to zero jest specyficzne. Gdy je obstawimy lub jego kombinacje, to wygrana jest wypłacana tak jak przy obstawieniu każdego innego numeru. Gdy obstawiamy tzw. szanse proste, czyli pierwszą lub druga osiemnastkę numerów, czarne, czerwone lub parzyste – nieparzyste, to gdy wypadnie zero przegrywa połowa stawki, gdy obstawimy tuziny lub kolumny, gdy wypadnie zero, to wszystkie zakłady przegrywają. Tak wiec grając w ruletka amerykańska gra gdzie mamy na kole dwie opcje z zerem, wówczas szanse na wygrane kasyn wzrastają.

Najlepsza Gra

Warto tez wiedzieć, że ruletka amerykańska na pieniądze jest powszechnie znana tylko w kasynach amerykańskich. A ponieważ uznano że jej zasady są niewspółmiernie korzystne dla kasyna, a nie dla gracza, to w większości stanów ja zdelegalizowano, co oznacza że nie można w nią grać.

Mimo iż nie znajdziemy jej w naszych kasynach, a ciągnie nas do spróbowania to nic straconego. Obecnie możemy pograć w sieci gdzie bez problemu dostępna jest ruletka amerykańska online. Oczywiście polecam wcześniej pograć dla zabawy, żeby oswoić się z grą i nabrać doświadczenia. Można to zrobić szukając wersji gry do ściągnięcia na własny komputer. Warto wtedy poszukać w sieci wersji ruletka amerykańska download. Zapisujemy ją na komputerze i możemy gra dla zabawy do woli. Musimy być jednak ostrożni gdyż ruletka amerykańska pobierz może zawierać wirusy i inne niebezpieczne programy. Warto ściągać ze znanych i bezpiecznych miejsc.

Często też znajdziemy zapytania o ruletka amerykańska system, oczywiście są pewne systemy i strategie gry i dobrze je poznać, ale ponieważ to gra losowa, to nic tak się nie sprawdza jak intuicja. Na pytanie o ruletka amerykańska jak grać - odpowiem – z pasją, dla radości, jaką przynosi gra i dużym dystansem. Warto mieć z tego radość i zabawę niż zamartwiane się gdy coś przegramy.

[Edytuj artykuł]

Amerykańska- Bardzo popularna fundacja wolności która już pomogła wielu ludziom. Dlatego jak wygracie w ruletkę amerykańską to warto ją wesprzeć

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!