GamblingXpert

Sizzling

autor:

To chyba jeden z najpopularniejszych automatów do gry. Trudno twierdzić inaczej, gdy można spotkać tę grę praktycznie wszędzie: od kasyn zaczynając a na barach, czy nawet sklepach kończąc.

W zasadzie tak naprawdę nie wiadomo dlaczego sizzling hot jest aż tak popularne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że swoją sławę zawdzięcza prostocie jaka go charakteryzuje. Gra faktycznie nie należy do najtrudniejszych. Zasady są typowe dla gier typu jednoręki bandyta. Należy ustawić obok siebie w jednej poziomej linii te same symbole. W przypadku naszego automatu mamy do dyspozycji owoce , siódemki i gwiazdki. Ułożenie koło siebie siódemek daj największą wygraną. Nie są to niestety zbyt duże pieniądze i nie możemy oczekiwać, że w sklepie w którym stoi ów automat zostaniemy milionerami.

Hot Games

Sizzling Hot online

Inaczej rzecz się przedstawia gdy mamy do czynienia z wersją online. Od jakiegoś czasu możemy grac na naszym ulubionym automacie w kasynach internetowych. Grę możemy rozpocząć uruchamiając w przeglądarce sizzling hot symulator, lub korzystając z funkcji jakie udostępniają niektóre kasyna czyli sizzling hot download. Kasyna internetowe dają nam możliwość w grę na automacie deluxe. Zasady w internetowej wersji są bardzo podobne. Mamy do dyspozycji sześć bębnów i trzy poziome linie. To właśnie na nich mamy ustawić te same symbole. Możemy także manipulować stawkami, zwiększając lub zmniejszając w odpowiadający nam sposób nasz zakład.

Każde zwycięskie ułożenie symboli daje możliwość uruchomienia gry bonusowej, czyli takiej, która pozwoli na podwojenie swojej wygranej. Gra bonusowa to gra karciana typu czarne-czerwone.

Super Hot Online

Sizzling Hot gra

Jak zatem widać nasza gra nie jest zbyt skomplikowanym automatem. Dla wielu graczy jest to jednak spory atut. Nie każdy ma czas i ochotę na analizę sposobu działania jednorękiego bandyty. Sporo graczy chce najzwyczajniej w świecie usiąść przed komputerem i grać. To właśnie dla nich jest nasze sizzling online w kasynach internetowych. Teraz nie tylko możemy grać we własnym domu, ale także mamy szanse zarobić o wiele większe pieniądze

Sizzling Hot Symulator Pobierz

Dla bardzo leniwych symulator oferuje funkcję gry automatycznej. Teraz wystarczy już tylko czekać na wygraną nie robiąc praktycznie nic. Do gracza będzie zatem należec już tylko uruchomienie funkcji download symulator i ustawienie w grze stawek. Resztą zajmie się automat.

Jak zatem widać gra jest naprawdę bardzo przystępna i może spędzić z nią czas praktycznie każdy z dostępem do komputera. Bez czytania skomplikowanych instrukcji i analizy sposobów gry możemy cieszyć się wspaniałą zabawą na autmatach.

[Edytuj artykuł]

Sizzling - Dla wszystkich miłośników gry, którze chcieliby się dowiedzieć skąd pomysł na jej nazwę i fabułę.

[Edytuj linki]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Graj teraz!