GamblingXpert

Slot Games Darmowe

autor:

Nie wiem czego spodziewacie się po tym artykule. Chcecie aby znalazł się tu opis gry admiral? Co jak co, ale mogę Wam obiecać, że tego tutaj nie będzie.

Bo po co miałbym opisywać grę, którą wszyscy doskonale znają? Po co mówić ludziom o czymś, o czym doskonale wiedzą? Przypuszczam, że niektórzy z Was wiedzą nawet więcej niż ja na ten temat. Niektórzy wiedzą znacznie więcej niż ktokolwiek inny. Lata doświadczenia w hazardzie robią swoje. Długie godziny spędzone na grach maszynowych to coś co nauczy Cię więcej, niż nauczyć mógłby Cię jakikolwiek artykuł. Doświadczenie jest najważniejsze. I w tym przypadku także najprzyjemniejsze. Dlatego właśnie nie będę tutaj mówić takich rzeczy jak na przykład, sam nie wiem... O! Informacje jak oszukać automat poszukuje dużo osób. Nie zamierzam im jej udzielać, bo mija się to z celem. Nie planuje także mówienia o tym jak inni oszukują. Wychodzę z założenia, że ludzie grają dla przyjemności, a nie po to, żeby zaraz wygrać nie wiadomo ile. Jasne, fajnie jest wygrać. Ale dla mnie i dla wielu moich znajomych, wygrana jest jakby skutkiem ubocznym. Przyjemnym, nie ukrywam, ale jednak jest to skutek uboczny gry. Gry i fajnej zabawy. Bo bez wątpienia jest to świetna zabawa, takie granie na automacie. Ale nie tylko. W pokera też grywałem swojego czasu. Także cieszyłem się tą rozrywką i zdobywałem niezłą kasę. Ale tak jak mówię, nie pieniądze były tu dla mnie najważniejsze, tylko zabawa. Także nie interesują mnie porady jak oszukać jednorękiego bandytę. I jeśli chcecie się dobrze bawić. Dobrze, uczciwie i legalnie, to myślę, że też nie powinniście interesować się takimi rzeczami. Szkoda czasu i nerwów na coś takiego. Lepiej sobie na spokojnie usiąść, odpalić grę i grać. Przynajmniej ja tak wolę.

No ok, nie zawsze byłem taki uczciwy. Przyznaję, że dawno temu potrzebowałem kasy. Chciałem wygrać, bo szybko potrzebowałem gotówkę. Niestety uczciwie zarobić w tak szybkim czasie mi się nie udało, zatem musiałem w tym celu trochę oszukać. No i grałem w kasynie, trochę na ściemniałem. Jakoś udało mi się umknąć tak, żeby nikt się nie zorientował co zrobiłem. Byłem cały zlany potem, przerażony, zestresowany. Nigdy więcej bym tego nie powtórzył, nawet jeśli byłyby to miliony. W żadnym wypadku nie jestem z siebie dumny. Wręcz przeciwnie. Wstyd mi za to co zrobiłem. Wstyd mi za to, że w tak okropny sposób wykorzystałem swoją pasję, swoją miłość do automatów. Tak nie powinno się robić. Gra nie na tym polega. Jestem na siebie zły i nie wybaczę sobie tego do końca życia. To okropne co się stało. Chciałbym cofnąć czas, ale nie mogę. Jedyne co mogę teraz zrobić, to ostrzec Was przed tym. Nie było warto tak ryzykować, tak oszukiwać innych dla marnych groszy. Nie było warto zachowywać się w tak karygodny sposób. Dlatego też tłumaczę Wam, że hazard jest dla tych, którzy lubią grać, chcą grać, bo sprawia im to przyjemność. Nie dla tych, co grają żeby zgarnąć wielką kasę. Dla tych, co chcą się zrelaksować, a nie zestresować podczas gry. To trzeba kochać.

Można także znaleźć w sieci oprogramowanie do maszyn hazardowych apex hotspot pobierz i grać sobie nawet na telefonie, oczywiście bez opłat. Różne strony, różne kasyna oferują najróżniejsze rzeczy. Ofert jest tyle, że czasem nie wiadomo za co się zabrać. Sam szukając automaty online pl, natrafiłem na dziesiątki stron. Każda ciekawsza od następnej. Każda interesująca i intrygująca. Niesamowicie to wszystko wyglądało. Mogłem przebierać w grach jak tylko chciałem. Oferty były jeszcze lepsze. Każdy proponował co innego. Ale wszędzie było pełno bonusów i promocji, dzięki którym czułem się jak ktoś, kto może grać we wszystko, wszędzie, ze wszystkimi. Byłem ważny!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!