GamblingXpert

Stars Sizzling Hot

autor:

Automaty hazardowe offline czy online? Które z nich są lepsze? Które posiadają ciekawsze rozwiązania? A może są jakieś, które przyciągają klientów znacznie mocniej niż inne?

To wszystko zależy od tego w co lubisz grać. Jeśli lubisz automaty, to wiadomo, że automaty będą Ci się podobać znacznie bardziej niż inne gry hazardowe. Jeśli lubisz pokera, to wiadomo, że gry karciane przypadną Ci do gustu znacznie bardziej niż na przykład zakłady bukmacherskie. I tak też jest z kasynami. Jedne skupiają się bardziej na zakładach, inne na jednorękim bandycie. W większości kasyn jest to samo, znaczy się jest wszystko po trochu. Jednakże promocje są różne i myślę, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i jak. A zasada jest bardzo prosta. Na przykład william hill voucher code to rzecz którą zna praktycznie każdy. Są to kody które pozwalają na grę bez dodatkowych opłat, przynajmniej na początku. Jednakże później też nie stanowi to problemu, bo do czasu kiedy będzie trzeba zapłacić jakieś grosze za grę, już będziemy mieć tyle kasy, że spokojnie nam starczy na obstawianie meczu, czy grę na automatach – według naszych upodobań.

Jeśli nigdy jeszcze nie grałeś, pewnie zastanawiasz się czy są jakieś metody? Taktyki? Pewnie nie raz wpisałeś w wyszukiwarkę hasło: gra w maszyny sposoby i zastanawiałeś się, co się stanie? Otóż sposoby są różne. Z reguły jest tak, że tyle ile jest ludzi, tyle też jest sposobów. Nie ma za dużego znaczenia czy mamy ochotę grać w owocówki czy inne gry typu wrzutowego. Prawda jest taka, że maszyny są maszynami i mają jakieś swoje zasady, według jakich działają. To czy się domyślimy na czym to polega, zależy w dużej mierze od nas. Jeśli chcemy się zabawić i zagrać, możemy to zrobić. Wtedy też możemy zastanawiać się, jak to wszystko działa. Im więcej gramy, im częściej korzystamy z maszyn, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu zrozumiemy jak to się dzieje, że raz się wygrywa a innym razem przegrywa. W końcu dowiemy się, czy możemy grać tak, aby wygrywać za każdym razem, czy też będzie to się działo sporadycznie, a może nawet nigdy? Nie no, nigdy to już bardzo czarny scenariusz. Wiadomo, że nie zawsze się wygrywa, jednakże nie ma chyba osoby, która nie wygrałaby nigdy, prawda? Bo w sumie jeśli nigdy nie wygrała, to po co miałaby grać dalej? Trochę mija się to z celem. Trochę brakuje logiki w tym działaniu. Dlatego też, należy się zastanowić, ile czasu potrzeba nam na zaznajomienie się z owym automatem. Ile potrzeba nam czasu, aby posiąść wiedzę, jaka pomoże nam w drodze do sukcesu. Trzeba rozważyć opcję, jaka jest w stanie nam zagwarantować zwycięstwo w danej dziedzinie. A dziedzin też jest całe mnóstwo, już w samym hazardzie, czy nawet w samych grach wrzutowych.

Jednoręki bandyta za darmo z możliwością ryzyka trochę na początku mnie przerażało. Bałem się stracić pieniądze. Co prawda nie grałem nigdy na wielkie sumy, ale i tak bałem się, że przegram i zostanę z niczym. Jednakże z czasem nauczyłem się ryzykować. Nauczyłem się grać w taki sposób, że nawet sporadyczne przegrane nie były dla mnie demotywujące, a raczej mobilizujące do poprawy i dalszej gry. Dlatego też zdecydowałem się grać regularnie i przyzwyczajać się do tego, że jakieś ryzyko istniało. Grałem i cieszyłem się, że gram, że wygrywam. Co mnie do tego zmobilizowało? Oczywiście zyski z maszyn hazardowych. Wydaje się, że nie są one większe, ale jak w jednym miesiącu prześledziłem swoje zarobki w normalnej etatowej pracy, a później te w kasynie, zmieniłem zdanie. Podliczyłem ile wydawałem na grę, a ile na niej zyskiwałem. Suma niemal powaliła mnie na kolana! Niesamowite!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!