GamblingXpert

Systemy W Hazardzie

autor:

Casino gry za darmo to nic innego jak darmowe gry w kasynie. Takie to banalne i absurdalne, a jednocześnie prawdziwe i godne wypróbowania!

Tak, to naprawdę jest możliwe. Sama też nie wierzyłam w to, że mogę grać sobie za free. Nie docierało do mnie, że nie muszę płacić, gdy będę chciała się rozerwać. Nie rozumiałam, że bonusy mogą być tak korzystne. No, bo ok, rozumiem jak idziesz do sklepu, kupujesz dajmy na to, nie wiem, jakąś torebkę? I kupujesz torebkę, ale nim to zrobisz, widzisz olbrzymi napis "promocja". No to podchodzisz, przyglądasz się z bliska, obserwujesz, czytasz przez długi czas, aż w końcu się zdecydujesz, że jednak nie kupisz jednej, tylko dwie. Dwie co prawda nie są Ci potrzebne, ale jak kupisz dwie, to za druga płacisz tylko połowę. No i mimo iż masz całą szafę zawaloną tymi torebkami, no i jeszcze pół sypialni, to i tak kupujesz. Mąż na Ciebie krzyczy, że tyle kasy przepuszczasz, ale musisz kupić, bo przecież ta druga za pół ceny, a taka okazja może się już nie powtórzyć. Jedną zostawisz sobie, a drugą podarujesz sąsiadce, niedługo ma urodziny. Zawsze to lepiej wygląda jak się pójdzie z eleganckim prezentem a nie tradycyjną flaszką, którą i tak się później samemu rozpija. No i świetnie. Będzie prezent. Ładny, elegancki. Trzymasz w ręce dwie torebki, jedną zieloną, drugą niebieską i idziesz do kasy. Przy kasie natrafisz jeszcze na błyszczyk który kosztuje tylko dziewięć dziewięćdziesiąt dziewięć a nie całe jedenaście złotych, jak to było dawniej. Dlatego też nie możesz oprzeć się pokusie i dokupujesz trzy, bo przecież błyszczyków nigdy za wiele. Płacisz, wychodzisz ze sklepu. Tak obładowana i dumna z siebie wychodzisz ze sklepu i wracasz do domu. Oczywiście mąż już tam jest. Czeka z morderczym wzrokiem, bo przecież to jego karta kredytowa wybrała się na zakupy. Nic nie mówi, milczy. Odzywa się w Tobie minimalne poczucie winy, więc zaczynasz się tłumaczyć. Ale nadal w top brniesz. Nadal wierzysz w to, że postąpiłaś słusznie. Tłumaczysz, że to prezent dla sąsiadki, a pomadki się przydadzą. Nie specjalnie Cię słucha, nie chce Ci wierzyć, odwraca się i gra sobie w admiral hot slot.

No trudno, tak to już jest. Nadchodzą urodziny sąsiadki. Tej sąsiadki. I ta sąsiadka miała dostać torebkę. Tylko nie bardzo możesz się zdecydować. Zielona czy niebieska? Zielona ładnie Ci pasuje do sukienki. Z kolei ta niebieska fajnie komponuje się z jeansami. Myślisz, myślisz. Pytasz męża o radę. Ciotkę, siostrę, przyjaciółkę. Ale żadna z odpowiedzi Cię nie satysfakcjonuje. Żadna nie jest na tyle pełna, żeby udało Ci się podjąć decyzję. Żadna z odpowiedzi nie pomogła Ci zadecydować. Cóż, wobec tego musisz zadecydować sama. Zostawiasz sobie obie. Sąsiadka na urodziny dostaje pięknego kwiatka, co się nazywa czerwone wino. Później go razem rozpijacie, i tyle jest z prezentu. Ale najważniejsze, że Ty masz dwie torebki.

Tak właśnie to wygląda. Tak działają promocje. Dlatego z tej perspektywy patrząc, nie wierzyłam za bardzo w promocje oferowane przez kasyna. Nie wierzyłam w to, co tam wypisują, w to co oferują. Nie bardzo podobało mi się to, że tak oszukują ludzi. Jednak jak się okazuje, nie oszukiwali. Jednoręki bandyta online za darmo okazał się być prawdą. Mój mąż w to gra. Teraz ja gram także. Dzięki temu mam więcej pieniędzy na torebki, buty, błyszczyki i mnóstwo innych rzeczy. Dzięki temu mogę się odprężyć i cieszyć się grą na najwyższym poziomie, oraz tym, że nie ryzykuje pieniędzy. Slot za darmo frog to to co kocham najbardziej na świecie. To gry które pozwalają mi poczuć się naprawdę dobrze. A jeśli posiadasz William hill voucher codes, to już w ogóle masz dostęp do wszystkiego. Spróbuj koniecznie, to świetna zabawa i to za darmo!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!