GamblingXpert

Zasada Działania Automatu Hazardowego

autor:

Hazard – piękne słowo. Gry hazardowe – brzmi jeszcze ładniej, bo gra kojarzy się z czymś miłym, fajnym. Dlatego też zdecydowałem się o tym napisać, bo to przyjemny temat.

Odkąd rozpocząłem zabawę z maszynami do gry minęło już trochę czasu. Moje początki były wtedy, gdy kasyna jeszcze nie istniały a automaty były dostępne wyłącznie w tak zwanych salonach gry. Wtedy tylko tam były one dostępne, zatem dojście do nich miałem nieco utrudnione. Nie łatwo było mi dotrzeć tam gdzie chciałem. Nie proste było dorwanie się na przykład do black horse jackpot i zdobycie nagrody. Skomplikowana to była sprawa, jednakże i tak miło wspominam tamte czasy. Miło wspominam lata gdy mogłem grać i czerpać zyski z maszyn. Nie było to skomplikowane, gdyż tego typu gry są naprawdę łatwe. Największą trudność sprawiało mi wyjście z domu w brzydką pogodę i dotarcie do najbliższego miejsca w którym znajdował się automat. Dlatego też nie grałem zbyt często. A z czasem grałem coraz mniej, przez co byłem smutny, nieraz lekko rozdrażniony. Ale co zrobić, takie jest życie. Tak to niestety wygląda.

Im więcej przychodziło mi obowiązków, tym mniej miałem czasu na grę. Doszło do tego, że już praktycznie nigdy nie mogłem iść się zabawić. A jak miałem chwilkę, to byłem tak zmęczony, że i tak nigdy nie wychodziłem, bo było dla mnie za daleko i najzwyczajniej w świecie wolałem iść spać. Dlatego wybawieniem było dla mnie wprowadzenie kasyn oraz zakupienie przez właścicieli barów i pubów kilku maszyn do gry. Wtedy miałem już bliżej. Czasem wpadałem na partyjkę, bo akurat miałem po drodze, gdy wracałem z pracy. Nie było to daleko, więc mogłem pozwolić sobie na parę minut, no, czasem nawet kilka godzinek, leniwego grania na pieniądze. Ale i te czasy szybko minęły. Tym razem nie chodziło o brak czasu, ale pieniędzy. Nie koniecznie miałem pod ręką tyle kasy którą mogłem przepuścić tak o, po prostu. Bywało tak, że faktycznie mogłem sobie zagrać, ale częściej niestety potrzebowałem funduszy na co innego. Miałem inne wydatki, które wydawały mi się ważniejsze, no i pewnie takie były. Potrzebowałem pieniędzy na życie, nie mogłem przepuścić ich na grę. Gdyby to tylko ode mnie zależało, może postanowiłbym inaczej. Jednakże myślę że żona by mnie ukatrupiła gdybym całą kasę wydał na automatach. Poza tym, nie mogłem myśleć tylko o sobie. Na utrzymaniu miałem także dziecko. Zatem niestety, chcąc nie chcąc, musiałem przestać grać. Musiałem odpuścić na trochę i zająć się rodziną, a nie sobą.

Na szczęście pojawił się admiral za darmo gra maszyny, oczywiście w internecie, jak wiele innych gier. Już nie musiałem biegać i wydawać pieniędzy. Teraz wystarczył mi komputer i dostęp doi internetu. Komputer miałem, nawet kilka z racji wykonywanej przeze mnie pracy. Internet też miałem, nawet bardzo szybki. Zatem nic nie stało mi na przeszkodzie. Wyszukałem sobie hazard najnowsze gry i mogłem już rozpocząć przygodę. Szybka rejestracja darmowego konta, logujesz się i grasz w co tylko chcesz. To takie proste, w życiu bym nie pomyślał! I piękne jest to, że nie trzeba już grać za kasę. Można bawić się za darmo. Jest także opcja download casino gry i wtedy nawet internet nie jest Ci potrzebny. Możesz sobie grać na telefonie, gdzie tylko chcesz. To super rozwiązanie gdy na przykład siedzisz w autobusie, utknąłeś w korku a przed Tobą długa droga. No i odkryłem tam coś jeszcze. Sposoby na ruletkę internetowa! To jest dopiero hit. Wiem już jak wygrywać. Znam taktykę i mogę ją wykorzystać. Genialna sprawa, mówię Wam. Koniecznie musicie spróbować. Zero wysiłku, świetna zabawa a jeszcze jak się uda to macie z tego kasę. Na początku bałem się, że żona będzie krzyczeć, teraz mi dziękuje i gra razem ze mną!

[Edytuj artykuł]

opublikowano: 06/10/2015 13:00

Najnowsze artykuły w tej kategorii:

Graj teraz!